| Mihail123456 a întrebat:

Stie cineva vreo crema de dat anal la fundulet sau ceva de largire anal?

18 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Indiferent daca tu esti cel care vrea sa faca anal sau ai vreo fata careia vrei sa i-o dai acolo, eu zic ca nu e indicat sa o faci. Gaura aia e conceputa pentru evacuare, nu pentru penetrare si indiferent cu ce alifie dai, tot vor exista repercusiuni...in timp defectandu-se si ajungandu-se la incontinenta fecala.

| xutza a răspuns (pentru wildthing):

Vorbesti din propria ta experienta sau ai citit in Biblie? nu mai dezinformati oamenii cu prostii de genul asta! sunt cazuri de 1 la un milion sa se intample. sfincterele sunt muschi radiari si circulari foarte puternici care nu permit defecatia atat de usor. nu mai mancati ciuperci si documentati-va!

| wildthing a răspuns (pentru xutza):

Poate te fac pe tine sa vorbesti din proprie experienta, daca ma mai iei pe mine cu de-astea. Stiu multe femei care au probleme cu incontinenta fecala din cauza sexualui anal.

| xutza a răspuns (pentru wildthing):

Daca au avut parte de parul ciobanului de la stana, nici nu ma mir laughing)

| wildthing a răspuns (pentru xutza):

Vrei sa-l incerci? (parul)

Răspuns utilizator avertizat
| xutza a răspuns:

Lubrifiant durex sau orice alta lotiune de corp, dar recomand lubrifiantul!

Răspuns utilizator avertizat
| xutza a răspuns (pentru Mihail123456):

In orice magazin gasesti laughing) Kaufland, profi, billa, si la coltul blocului. Aseara am vazut la Kaufland lubrifiant durex si era 13 RON

Răspuns utilizator avertizat
| florincraiova a răspuns:

Baga vasilina tati laughing

| HRemus a răspuns:

Ai grija sa nu aiba alcool. intestinul gros absoarbe foarte usor tot. Daca crema/solutia contine alcool (chiar si in cantitati mici) exista pericolul sa intri in coma sau chiar moarte. E pe bune, cauta pe google/stiri/articole de specialitate.

Răspuns utilizator avertizat
| Samuel_Rupert_2000 a răspuns:

Ceva gratis, untura de porc

| Timis_Daniela_1999_MwQ6 a răspuns:

Pe site-uri cu filme pe adulti.

Răspuns utilizator avertizat
| Timis_Daniela_1999_MwQ6 a răspuns (pentru Mihail123456):

Tu mi-ai dato primul.

Răspuns utilizator avertizat