| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva vreun spray dau gel pentru întârzierea ejacularii care chiar sa funcţioneze?

Răspuns Câştigător
| DanyelDani88 a răspuns:

Performa de la Durex. Sunt si prezervative si gel, eu le-am testat, sunt chiar ok, ajuta

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Fixativ.

| darrio2007 a răspuns:

P.S. E o gluma. Imi era teama ca ai sa o faci.

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca ai atat de multi bani incat sa-ti permiti sa-i arunci absolut inutil, te sfatuiesc sa joci la loto sau la pronosticuri sportive, fiindca s-ar putea ca la un moment dat chiar sa functioneze si sa ai si tu norocul sa savurezi sentimente de fericire si bucurie similare cu cele oferite de l@b@, de....sex. big grin

| siriusblack98 a răspuns:

Nu exista asa ceva.

| Andreiu68 a răspuns:

Am eu un prieten care si-a comandat de pe net un ulei la sticluta de 80 ml si imi spunea cand era in erectie se ungea pe, penis cu acel ulei si intretinea relatii sexuala in medie o ora si 10. Dar ii amortea cica penisul si nu simtea nimic, dupa spusele lui si acel ulei il costase in jur de 160 lei ceva de genul.Acuma poti sa cauti pe net, daca acest prieten a avut sigur pe net gasesti si tu.