| Skizza a întrebat:

Stim ca 70% din statistici sunt false, dar asta este una care are traditie. 50% din femei au mimat cel putin o data in viata lor un orgasm. In plus, cand sunt intr-o relatie, probabilitatea ca femeia sa aiba un orgasm este de doua ori mai scazuta decat in cazul barbatului. Situatia e si mai dramatica in cazul relatiilor One night stand. Doar o treime din femei au orgasm. Iar majoritatea au un orgasm in urma sexului oral (facut lor evident), iar nu in urma penetrarii.
Voii Evelorstraight face...Ati mimat vrodata un orgasm?
Si voi baieti ce parere aveti daca iubita voastra ar mima un orgasm?

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Prea curiosule user!
Iti pot spune ca nu mi-am subestimat niciodata intr-un asemenea hal partenerul!
Si-ti doresc sa ai parte, si tu, doar de real thing!

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Eu sunt de parere ca femeile sunt o gaura de covrig.
*se ia si se duce la cazino cu tovarasii*

| VacutzaRoscata a răspuns:

Nu as face asta niciodata
daca nu se descurca sau nu imi place ce-mi face ii zic in fata si terminam odata problema straight face
decat sa isi dea seama si dupa aia sa se simta aiurea...ar fi cam penibil
P.S :stiu si baieti care au mimat orgasmul, si mai penibil

| n3bunatica a răspuns:

Buna! sincer nu am mimat niciodata un orgasm.si sincer decat sa mimezi mai bine spui ca nu nici un orgasm.decat sa mimezi asa ar putea sa creada in continuare ca ceea ce face face bine...si nu cred ca unui baiat i-ar convenii ca iubita sa s-a mimeze un orgasm.ar putea ca increderea in sine sa scada.si sa creada ca nu ii face placere sa faca sex/dragoste cu el.dar am toata viata inainte.nu se stie ce se poate intampla.dar cel mai bine e sa fii sincer.big grin