| osram a întrebat:

Stiti ca v-am tot povestit de prietena mea in intrebarile anterioare. mi-a iesit figura am facut tot asa cum am programat doar ca nu stiu de ce dar nu a curs sange. ea zicea ca era virgina.se poate sa dezvirginezi o fata si sa nu curga sange deloc?

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna, da sigur ca se poate.La unele le curge mult sange, la altele 2-3 stropi, in schimb la altele chiar deloc.Stai linistit, trebuie sa ai incredere in ea, daca a fost stramta mai ales, inseamna ca a fost virgina. Dar sa stii ca fiecare fata e diferita, unele au himenul elastic, altele nu, mai sunt fete care se nasc fara himen, nu au deloc.
De exemplu o prietena de-a mea nu a avut himen deloc, totusi prietenul ei a avut incredere in ea si in plus se observa o fata daca e virgina sau nu, nu doar daca ii curge sange sau nu, se poate sa ii fi curs putin si sa nu iti fi dat seama, sau dupa se poate sa ii curga, depinde.
Oricum nu te gandi la asta ca nu ar fi virgina, fi si tu cu incredere, in plus daca nu era... fapta e consumata, totusi nu cred ca e asa.

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sigur ca da, cam 20% din fete nu sangereaza la dezvirginare.

| catthshshshs a răspuns:

Nici mie nu mi-a curs sange cand mi-am inceput viata sexuala, asa ca da, se poate! Ai incredere in ea.

| kaya a răspuns:

Da este posibil poate sa curga sange a doua sau a treia oara sau poate sa nu curga deloc, poate nu ai observat tu din neatentie asta nu inseamna ca trebuie sa te indoiesti de ea.winking

| Silviu591 a răspuns:

Da.cum am mai spus nu toate sangereaza

| nuaisomn a răspuns:

Da, se poate dezvirgina o fata si fara sa curga sange. Mie mi s-a intamplat.Nu te indoi de ea, s-ar putea sa regreti mai tarziu. O picatura de sange nu e mai importanta decat eawinking

| zhady a răspuns:

Cum ba sa nu-ti dai seama daca a fost virgina hahahaha rolling on the floor))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da se poate sa aiba himenul foarte elastic multe femei al au dar nu dispere daca nu te iubea sigur totusi nu-ti ceda aricat ai ancerca sunt femeie si stiu ce zic am 36 ani si la mine a fost la fel ancearca sa ai ancredere an ea