| RAY a întrebat:

Stiti de ce vor fetele bebelusi adulti si virgini?

Răspuns Câştigător
| mentholinks a răspuns:

Ei nu le intereseaza. Dupa ce mi-am sters poza cu mine ce o aveam pe TPU la profil am si primit apropouri de la fete ca-s urat. O data imi facusem o iubita virtual si o vreme nu ne vazusem si tot asa zicea ca nu conteaza pentru ea fizicul dar dupa ce m-a vazut pe Facebook mi-a dat papucii spunand ca s-a stins focul de aceea sa nu crezi pe niciuna care iti spune ca pentru ea nu conteaza aspectul fizic. Eu nici nu mai caut sa-mi fac iubita ci mai degraba o amica cu care sa mai comunic fiindca de multe ori nu am cu cine vorbi dar vad ca si asta este greu.

23 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Apropo bebelusule virgin, ca si tu esti.Nu ai vrea sa te ia si pe tine cineva?
Nu este nici o fantezie, ci pur si simplu te simti bine ca poate faceti impreuna pasul asta sau pur si simplu te simti mai bine ca tu ai fost prima ce i-ai oferit aceasta placere.

| RAY explică (pentru Freya1):

Apropo bebelusule virgin, ca si tu esti rolling on the floor rolling on the floor
vrei sa fi mamica mea?

| Alexxiax98 a răspuns (pentru RAY):

Eh, vezi ca vrei totusi o mamica, desi le condamni? laughing

| RAY explică (pentru Alexxiax98):

Eu sunt un om sincer, desi recunosc ca simt atractie fizica, dar consider ca e mai bine sa faci dragoste cand esti cu cineva impreuna, asa puteam face de mult, nu e o avere sa faci sex in tm, 50 de euro cum lucrez in IT nu ar fi o problema banii, naty m-a facut bebelus iar eu care o cunosc de mult timp si suntem prieteni mam oferit sa fiu bebelasul ei

| RAY explică (pentru Alexxiax98):

, desi le condamni?

nu condamn pe nimeni, urasc ipocrizia

| Freya1 a răspuns (pentru RAY):

Da,te adopt.Mergem sa facem actele.

| RAY explică (pentru Freya1):

Sigur ca da naty

| mentholinks a răspuns:

Eu cred ca din contra. Vor o fiara care sa le rapuna in pat si apoi sa adoarma extenuate.

| RAY explică (pentru mentholinks):

Ba nu, fetele cel putin de pe TPU vor bebelusi adulti virgini, au ele un fetism mai deosebit

| mentholinks a răspuns (pentru RAY):

Meh'. Pe TPU numai ciudate. Am cautat si eu o amica aici sa am sa o bat la cap cand vreau dar nu e niciuna disponibila.

| RAY explică (pentru mentholinks):

Trist si nimic, dar oare de ce ca pe ele nu le intereseaza fizicul materialismul, nici experienta sexuala dar le auzi ca au iubiti badboys ce ironie

| RAY explică (pentru mentholinks):

Stiu man cum e,si eu a patit de atatea ori,am vorbit cu multi baieti,fetele nu spun adevarul,putine sunt sincere,majoritatea sunt ipocrite,false,mincinoase,prefacute sau nu stiu ce vor nici ele, ai grija sa nu devi fratele fetelor ca mai te indragostesti si ce faci, parerea mea e ca nu are rost sa vb cu fete pe net =e pierdere de timp, asa o data la saptamana da, despre subiecte diverse in rest e timp pierdut

| sadrian46 a răspuns (pentru mentholinks):

Păi dacă ești o dihanie, cine ți-e de vină...

| sadrian46 a răspuns (pentru RAY):

Ăsta cântă despre tine.
Asta-i muzică populară orășenească făcută în studio.
Nu!
Pușca și cureaua lată!

| RAY explică (pentru sadrian46):

Ce ai invatat tu in viata asta?

| mentholinks a răspuns (pentru RAY):

Ei nu le intereseaza. Dupa ce mi-am sters poza cu mine ce o aveam pe TPU la profil am si primit apropouri de la fete ca-s urat. O data imi facusem o iubita virtual si o vreme nu ne vazusem si tot asa zicea ca nu conteaza pentru ea fizicul dar dupa ce m-a vazut pe Facebook mi-a dat papucii spunand ca s-a stins focul de aceea sa nu crezi pe niciuna care iti spune ca pentru ea nu conteaza aspectul fizic. Eu nici nu mai caut sa-mi fac iubita ci mai degraba o amica cu care sa mai comunic fiindca de multe ori nu am cu cine vorbi dar vad ca si asta este greu.

| Justme1997 a răspuns:

Unele fete caute asa tipi pentru acelasi motiv pentru care cauta tipii virgine. Le place ideea de a fii primele, de a iniția. Sau daca sunt si ele la fel, vor sa aiba inca ceva in comun? Sa fie un început pentru amandoi

| RAY explică (pentru Justme1997):

Bun venit pe TPU

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

WTF frate daca niste fete au raspuns intr-un anume fel nu inseamna ca automat vor sau isi doresc neaparat unu virgin.
Nu mai fii ingust mental, majoritatea apreciaza un tip obisnuit nu extremele virgin sau curwar. La fel cum o facem si noi de asemenea.

| Plato a răspuns (pentru anonim_4396):

Cine suntem "noi"?

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Eeeeee e duminica mai glumim si noi, ca vad ca numa asociali cu cutitul la vena sunt pe aici

| anonim_4396 a răspuns (pentru Plato):

Buna intrebare.

| Arakiss a răspuns:

Sa se joace cu ei?