| ShamelessQboy a întrebat:

Stiti genul acela de băieți fara experienta, cad in genunchi in fata unei fete, cica "suntem intr-o relatie " sa accepte sa faca sex cu ei, o roaga sa le faca oral si dupa ce finalizeaza "bleah esti o tevista " si se mai si lauda prin cartier "ce tare sunt i-am dat lua aia la cioc"? Unde ar trebui incadrati genul asta de fatalai si cum ar trebui sa-i trateze fetele?
Intreb pentru o prietena care mi s-a confesat recent de patania ei.

Răspuns Câştigător
| DanyDav a răspuns:

Hmm, sincer cred ca genul ala de baieti sunt adevaratele curve!
Cum le-as scoate prostia din cap sa-i inveti sa respecte si sa aprecieze, bagati undeva intr-o puscarie cu golani sa-i faca fetite, sa le dea la cioc, sa le largeasca gaura sa vezi ce smeriti or sa fie dupa! lol

| ShamelessQboy explică (pentru DanyDav):

Ehe, cam dur.
Dar cred se pate ca un astfel de tratament de reeducare ar merita, ar fi foarte eficient cred!
Cui pe cui se scoate.

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Copii prosti laughing)

| Violleta2022 a răspuns:

Ca sa fiu in ton cu moda voastra de categorisire, el s-ar cataloga la smecher cocalar, iar ea la categoria: pitipoanca proasta.

| Andreeush a răspuns:

Niște mârlani, needucați, nesimțiți, așa ar trebui numiți.
E foarte urât să auzi așa ceva din partea unui băiat.

| Plato a răspuns:

Fetele care se uita la ei sunt la fel de vinovate. Sunt sigur ca baietii de genul ala nu au doctorat in literatura, nu sunt de la Sorbona. Si nu e ca trebuie sa fii geniu, dar sunt la fel de sigur ca baietii aia le-au luat din club, nu din biblioteca, teatru sau ceva asociatie de voluntariat.
Ce se aseamana se aduna. Te uiti la un ratat? Esti o ratata. Meriti tot ce are sa ti se intample.