| Afgghj a întrebat:

Stiti vreo metoda de a afla cati copii o sa ai in viitor si ce sex o sa aiba? Dar inainte de a ramane însărcinată, prin perioada liceului sau in tinerete (20 de ani)? Sau ceva babesc, care sa funcționeze? Nu cu sarea sau verigheta... ceva ca liniile din palma sau daca esti brunet sau altceva...
Multumesc!

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Doar babele ghicesc in cafeaua terminata din ceasca si alea cu tarotu in rest dumnezeu cu mila

| Adry05 a răspuns:

Clar, la fel cum leacurile astea băbăbești vindecă și canceru

| romeo78 a răspuns:

Așa ceva niciodată nu s-a întâmplat!
Să fie sănătos!

| RAY a răspuns:

Da,o sa ai 3 copii, 2 fete si un baiat, de la 18 ani o sa incepi sa fi mamica

| Violleta2022 a răspuns:

Pentru ghicitul in stele, luna sau palma, refera-te la tiganca din coltul strazii, ca aici nu se ghiceste asa ceva.

| Catrice a răspuns:

O sa ai 3 copii, 2 fete si un băiat. Mai multe detalii contra cost.

| Fatamuntilor a răspuns:

Ce spui tu acolo sunt doar superstiti
Imi vine greu sa cred ca minte sanatoasa in anul 2020 poate sa creada asa ceva.

| alina2k18 a răspuns:

Doctorul asta zice ca a inventat ceva pentru a preconiza cand poti procrea baiat sau fetita.
http://vasilenitescu.ro/discul_graviditatii.php
https://www.youtube.com/watch?v=65AuQ9KNXO4 aici explica ce si cum

| iMihai98 a răspuns:

Da, este o metoda, mama mi-a povestit cum pe vremea cand ea avea 20 si ceva de ani bunica mea i-a spus cum poate sa isi dea seama cati copii va avea si de ce gen o sa fie, trebuia doar sa te dai cu capul de peretele unde urma sa aiba loc actul sexual in urma caruia trebuia sa aiba loc ejacularea in vagin apoi in timpul somnului din noaptea următoare o sa ti se arata Maica Domnului in vis si o sa iti spuna.
Mama n-a incercat asta, dar poti incerca tu si sa imi spui daca a ajutat