| qieiqpalz a întrebat:

Stiu ca am mai intrebat asta ..eu nu am avut iubita niciodata ..si nu stiu sa sarut..trebuie sa mereg cu buza de sus la buza iei de jos? Vb serios chiar nu stiu si cred ca voi avea de curand o provocare de genul

3 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Exerseaza pe pielea spatelui palmei, cat doresti, iar cand va fi, va merge de la sine!

| MihaiNicu23 a răspuns:

Ai putea si asa dar cand iti vei gasi un partener/a incearca sa faci aceleasi miscari ca si el cand te saruta sau sa faci opusul.

| AlexSalling a răspuns:

Sarutul vine de la sine. Nu conteaza cu care buza il faci, va curge de la sine.