| mankovskis a întrebat:

Stiu ca este o intrebare putin ciudata...Prostituatele fac sex si cand sunt in acea perioada a lunii?

5 răspunsuri:
| Alexxxxxandraxxx a răspuns:

Da. Daca sunt platite. Si de obicei prostituatele iau anticonceptionale injectabile deci nu prea le vin ciclul.

| mankovskis explică (pentru Alexxxxxandraxxx):

Cum adica nu au ciclu?laughingstiam ca toate femeile au

| RAY a răspuns (pentru mankovskis):

Toate femeile au ciclu, dar prin acele anticeptionale injectabile se poate ca ciclul sa numai le vina sau sa vina rar, sunt alte efecte fata de pastile

| Alexxxxxandraxxx a răspuns (pentru mankovskis):

Din cauza deregrarilor sexuale nu pot avea ciclu, Anticonceptionalele, pilule sau injectavile, afecteaza hormoni si organismul si fac astfel incat sa nu le vina ciclul sau sa le vina foarte rar. Dar tu cati ani ai de pui intrebarea asta?

| suntserios a răspuns (pentru Alexxxxxandraxxx):

Crezi ca sunt atat de avansate prostituatele din Romania sa isi faca anticonceptionale injectabile? looooool