| Marius22222222222 a întrebat:

Stiu ca gresesc, dar fara exagerare nu imi vad viata fara ea. Efectiv nu imi mai revinsad

Răspuns Câştigător
| danaieladaniela a răspuns:

O sa iti revi cand altcineva ce va fi dispusa sa te iubeasca si sa te faca fericit

23 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

O noua iubita. Dă-o încolo man.

| alina2k18 a răspuns:

Te-ai vazut vreodata cu ea?
laughing

| Emma30555 a răspuns:

O sa întâlnești pe altcineva, o sa ți treacă dar trebuie sa ai răbdare

| Apokales a răspuns:

Este normal sa fie asa, dar este normal sa mergi si dupa urmatoareawinking.

| UnDiavol a răspuns:

Chiar îmi pare rău eu zic sa nu te dai bătut o cale ori cat de mică este ar trebuie sa existe

| Marius22222222222 explică (pentru UnDiavol):

Clar nu ma dau batut

| UnDiavol a răspuns (pentru Marius22222222222):

Absolut Niciodată lupta dacă iubești cu Adevărată dacă ia este aleasa merita sa lupți

| TFL007 a răspuns:

Spanzura-te, mai tii minte ce iti ziceam pana sa trecem in 2021 ca stii tu ce faci laughing) ia ionutz

| Gusticel a răspuns:

Fa-ti o iubita noua. O sa te ajute sa o uiti pe fosta.

| Marius22222222222 explică (pentru Gusticel):

....nu mai am incredere

| Gusticel a răspuns (pentru Marius22222222222):

Te-a inselat? sad

| Marius22222222222 explică (pentru Gusticel):

De 2 luni nu stiu de ea

| Marius22222222222 explică (pentru Gusticel):

Stii vreo una?laughing

| Musca88 a răspuns:

Ia cu vin baiete.

| Anonimm30 a răspuns:

Macar tu ai avut o iubita, eu probabil nu o sa am niciodata pentru ca nu sunt normal

| Marius22222222222 explică (pentru Anonimm30):

Eh nu..fiecare are undeva perechea sa

| MariaMaia879 a răspuns:

Stiu ce zici! Te inteleg perfect! Trec prin aceeasi situatie, dar mi-am dat seama ca nu pot face nimic, acum el are pe altcineva de ceva timp si pare ca nu o sa se desparta, dar am invatat sa merg mai departe cu toate ca inima mea il vrea pe el. Incearca sa iesi, sa cunosti alte persoane, poate te vei indragosti de alta fata. Trebuie sa te gandesti ca poate soarta are ceva mai bun pentru tine, poate nu a fost sa fie sau poate daca va fi sa fiti impreuna cu siguranta va veti impaca, pana atunci cunoaste cat mai multe persoane, iesi cu prietenii, fa diferite activitati. Iti urez sa ai parte de ce vrei tu, dar nu iti face bine sa astepti dupa cineva la nesfarsit!

| dragosss127 a răspuns:

Anul trecut ai postat ceva asemănător, tu ești ca mine, indiferent de ce faci sau de ce se întâmplă tu nu ești făcut pentru lumea asta.Asta e instagramul meu @dragosradoi. 1234, daca vrei dă-mi mesaj si poate discutăm acolo ceva?, poate îți dau eu un nou scop în viață

| Marius22222222222 explică (pentru dragosss127):

Imi stiu scopul in viata. Ms oricum.nu ma omor asa tare cu instagramu

| Amalia442 a răspuns:

Cu timpul iti vei reveni pana la urma insa incearca sa te gandesti ca e mai bine asa sau pur si simplu cand incepi sa te gandesti la ea gasesteti altceva la ce sa te gamdesti chiar daca e ceva random. incerc sa te ajut desi nu am trecut prin asta. Imi cer scuze daca nu te ajuta

| Miruna334 a răspuns:

Incearca sa faci lucruri noi. Lucruru care iti fac placere si te fac fericit. Petrece timp cu familia si prietenii, seteaza ti obiective. Vei vedea ca exista viata si fara ea