| Andresso a întrebat:

Stiu ca parea aiurea ceea ce voi intreba dar as vrea sa ma ajutati daca stiti.
Deci, sunt un baiat de 20 ani, am 69 kg, 1, 71 imi place sa alerg si o fac des.
Chestia e ca am fundul cam mare si iese cam mult in evidenta, stiu ca pare absurd dar cam asa e. Mai multe persoane mi-au zis asta de-a lungul a vreo 6-8 ani, ca pana la 12-13 ani nu am avut "cur" mare. Fetele n-am auzit sa rada niciuna de mine sau sa zica ceva de asta, dar alte persoane, cum ar fi din familie sau alti baieti, prieteni, amici mi-au spus si mai si radeau asa cateodata ca am fundul mare.

Eu vreau sa intreb cum pot slabi la fund sau cum il pot face vizibil mai putin, ca am curul ca la o fata? Cand merg mi se vede ca si cum "fundul" ridicat. Ce as putea face, cum naiba sa slabesc la "cur"? Sau ce naiba trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| Madij a răspuns:

Am o alta soluție pentru tine!
In loc sa alergi, du-te și fă exerciții cu greutăți, sport cu greutăți, mărește spatele, brațele, și așa va fi un echilibru!

3 răspunsuri:
| Raven a răspuns:

Există exerciții dar ele vor tonifia mușchii fesieri și vor elimina grăsimea, dacă există. Dacă aspectul lor e dat însă de moștenirea ta genetică, nu prea ai ce face decât ce a spus @Madij sau să apelezi la medic plastician (chirurgie estetică)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fetelor le plac băieții cu fundul mare, nu slabi! laughing

| danaieladaniela a răspuns:

Mie imi plac baietii cu fundul mare...majoriatatea fetelor le place
Nu vad problema in a avea fundul mare...eu in locul tau as fi fericita sa am asa fund happy~
Dar daca vei face exercitii poentru fund ti se va face si mai mare deci lasa-l asa