| Sl3nd3rMan a întrebat:

Stiu ca poate fi o intrebare stupida si ca probabil o sa ziceti ca nu am o viata ca ma gandesc la asa ceva, dar sunt curios. Daca eu cand ma masturbez sa zicem pe un film porno ejaculez in 5 minute, cand o sa fac prima oara sex cum o sa fie? Adica ma gandesc ca doar sa o vad pe respectiva dezbracata si gata, am ejaculat

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Poti fi absolut sigur si/sau convins ca din cauza dorintei excesive de a intretine acte sexuale, in majoritatea cazurilor apare excitatia extrem de intensa care provoaca fenomenul denumit surescitare. Aceasta excitatie extrema de obicei are ca rezultat ejacularea rapida sau chiar instantanee, deseori chiar si in cazul celor cu suficienta experienta sexuala. In concluzie nu are nici un rost sa-ti faci ganduri inutile care sa-ti provoace ingrijorare inca de acum. Sanatate!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poate sa nici nu ti se scoale. De la abuzul de la.ba.

| mihai69 a răspuns:

NU are legătură masturbarea cu felul cum va decurge viața ta sexuală cu o parteneră. Sunt chestii diferite. Și vei vedea (probabil) că sunt diferențe și dacă schimbi partenera.

| antiqque a răspuns:

Nu ai de unde sa stii, asa credeam si eu ca doar daca ma atinge o sa fie gata dar pana la urma am rezistat vreo 10-15 minute.