| anonim_4396 a întrebat:

Stiu ca suna cam ciudat dar pe barbati ii doare cand faci sex? laughing)))

7 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Cand faceam sex nu era niciun alt barbat prin preajma deci nu prea am de unde sa stiu laughing

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Nu prea

| RAY a răspuns:

Ce naiba sa-i doara? poate buzunarul da

| corbulalbrosu a răspuns:

Poate sa apara o oarecare senzatie de disconfort sau o durere dar foarte slab resimtita doar in cazul in care vei face sex cu o fata/femeie care este inca virgina sau are vaginul extrem de stramt si/sau neumezit, insuficient lubrefiat. De asemenea si in cazul in care marimea penisului este disproportionata in raport cu dimensiunea vaginului, ceea ce va ingreuna penetrare la inceperea actului sexual. Aproape in toate cazurile pentru barbati sexul reprezinta placere pura.

| Emilian65 a răspuns:

La baietii virgini, exista o senzatie de durere cand penetreaza iubita, dar apoi aceasta durere se transforma in placerea deosebita care nu ar vrea sa se termine niciodata.

| belealacasaomului a răspuns:

Deci sa stii ca sigur ii doare in cot de altii