| LooL77 a întrebat:

Sunt baiat pot sa las o fata insarcinata la 16 ani va rog ziceti-mi repede? sad DAU FUNDA!

17 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Sigur ca o poti lasa...

| denismaria92 a răspuns:

Da

| neutrino a răspuns:

Eu cred ca inca nu poti.

| Alcyon a răspuns:

Sigur ca poti. Daca ai ejaculare, in mod sigur poti lasa o fata gravida.

| Seepty a răspuns:

Ceva normal ca poti, odata ce iti vine sperma si la ea ii vine ciclul se poate face copii.

| SorinTudor a răspuns:

Da normal ca poti. Feritilitatea femeilor incepe odata cu menstruatia.

Răspuns utilizator avertizat
| lex79 a răspuns:

Da. daca ai sperma e logic ca da!

| SpeșălGirl a răspuns:

Da,o poti lasa gravida si la 13 ani daca i-a venit menstruatia.Va aruncati cu capul inainte, fara sa va ganditi la consecinte. Daca faceti asta trebuie sa va informati inainte.

| BACKaLx a răspuns:

Da,evident ca poti, dar conteaza si varsta ta,, ce varsta ai?

| alexstb a răspuns:

Nu este adevarat, de la 17-18 ani poti lasa insarcinata o fata/femeiewinking

| Ioana_Alina_1995_FblC a răspuns:

Daca fata a intrat in randul femeilor si are menstruatie atunci da

| 13Scarlet a răspuns:

Bă, dacă n-ai folosit căciulița, cam da.

| DarkMarx123 a răspuns:

O poti lasa daca nu te protejezi folosind prezervativul

| Blidariu_Iliuta_1996 a răspuns:

laughing))) normal ca poti laughing