| Tikimih a întrebat:

Sunt băiat şi aş vrea să aflu eu am făcut deja mai multe ori sexx, şi nu mi s-a rupt aţa de la anal mă ustură foarte tare cînd desfac canalul la anal şi ața este foarti roşie şi este sînge îmi spuneţi de ce este aşa?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da-ti cu vaselina pe maini data viitoare.

| corbulalbrosu a răspuns:

Este posibil ca frenul penian sa fie mai scurt din nastere, decat ar fi lungimea normala si din acest motiv penisul sa fie afectat de boala congenitala denumita ''frenulum breve'' (fren scurt). In astfel de situatii in timpul sexului indiferent de ce natura ar fi, asupra frenului se exercita un proces de intindere exagerata ceea ce poate provoca sangerarea sau chiar ruperea tesutului.
O alta explicatie posibila ar putea consta in faptul ca frenul este supus unei intinderi peste limita normala, fiindca sexul anal este practicat intr-un orificiu rectal foarte stramt si ''uscat'' deoarece pana in prezent dintr-un motiv doar de voi stiut, nu a fost folositi un lubrifiant adecvat si in cantitate cat mai abundenta. Sanatate!

| Andreeush a răspuns:

Încearcă lubrifiant data viitoare.

| MariusNWM a răspuns (pentru Andreeush):

Dv. stimata doamna ati incercat?

| QElenaBoghiu a răspuns:

rolling on the floor
Nu ai pus bine întrebarea sau nu înțeleg eu?
Ai făcut sex și ți sa rup ața analului? rolling on the floor ciudat.
Sa înțeleg ca ești homosexual și ai făcut sex și te doare anusul?!
Data viitoare dai cu vasilina rolling on the floor