| anonim_4396 a întrebat:

Sunt bolnav mintal sau zoofil daca am vazut videoclipuri cum altii fac sex cu animale si m-am excitat? Cum se trateaza?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu esti bolnav, Sunt multe siteuri dedicate pentru asa ceva.
Este una dintre sutele de fetisuri mai Taboo

| Gogoasa24 a răspuns (pentru anonim_4396):

Fetish e considerat si sexul cu transexuali?

| anonim_4396 explică (pentru Gogoasa24):

Ala e mai degraba Orientatie sexuala

| Octavian81 a răspuns:

Ciao!
Se numeste zoofilie, si este ilegala, din cate stiu eu. E ilegal sa abuzez sexual de animal, pentru a avea placere sexuala, tu, ca om. Incearca sa eviti filmuletele/ videoclipurile cu zoofilie si nu le mai privi.
Cauta-ti o fata, doua, trei si fa sex cu ele. Pe rand sau deodata. Cum poti si tu.
Succes!

| acsva a răspuns:

NU. Problema apare în momentul în care ai intenția de a face chiar tu aceste fapte, când ești tentat să reproduci aceste acte atât de crude și neobișnuite.
Și referitor la întrebarea "Cum se tratează?", foarte simplu, încearcă să nu mai vizualizezi aceste porcării, pentru că în acest mod vei ajunge să îți îmbolnăvești mintea, dacă vrei să vizualizezi un film porno, uită-te la unul normal, nu violuri, nu între animale și oameni, etc.
Have fun!

| alexandra1912 a răspuns:

Nu, doar ai vazut niste lucruri extrem de gresite si atat de handicapate, se intampla, si cam da, la oameni mai nebuni, ideea ar fi sa nu te mai uiti la astfel de prostii si data viitoare cand dai de ele sa le eviti