| coryyyyyyyyyyy a întrebat:

Sunt bune pastilele de slabit? le-a incercat cineva?

Răspuns Câştigător
| ZaKid a răspuns:

Nu, pastilele de slabit nu sunt bune.
O prietena de-a mamei mele a luat "capsula de slabit" cam o saptamana si dupa acea a vrut sa se opreasca deoarece nu dadea nici un rezultat.
Surpriza, dupa ce nu le-a mai luat simtea nevoia sa le ia in continuare.
Mai stiu inca un caz in care a luat pastiele de slabit care au dat rezultate foarte bune, iar daca te lasa-i de ele te ingrasai de doua ori mai mult din nou.
Te sfatuiesc sa faci cat mai multa miscare si sa incerci sa mananci foarte putin ( mananci cat sa nu mori de foame )

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Lasă d... pastilele, învață să mănânci și multă mișcare zilnic te vor ajuta să pierzi în greutate. Alimentația să fie cât mai săracă în calorii, exclus înfometarea!
Pa, pa.

| Rukhsandra a răspuns:

Nu sunt bune... iti recomand o dieta potrivita tie si mult sport

| micurutza2005 a răspuns:

Am spus care e solutia cea mai buna pentru slabit :portiile reduse si mancatul sanatos, miscare etc.eu am slabit si ma mentin de 1an jumate cu metodele astea neinvazive nu cu infometari si pastile si deastea.deci sunt aici sa va ajut pe cele care vreti sa slabiti sanatos si sa si dureze acest lucru fara sa puneti rapid inapoi kg.trebuie doar sa ai grija cat si ce mananci si e simplu poti manca din toate dar in cantitati mici sa nu depasiti caloriile necesare corpului pentru o zi etc.

| 2122009 a răspuns:

Eu nu te sfatuiesc, cunosc fff multe cazuri care au slabit cu pastile dar reactiile adverse nu au intarziat sa aparastraight face le-au parut acnee pe tot corpul si au pus dublu fata de cat au slabit :-s asa ca ai grija daca esti dispusa sa iti asumi riscul :-s daca vrei sa slabesti renunta la paine si la dulciuri, cel mai simplu happy dar daca vrei rezultate mai sigure si rapide fa mult sport big grin asta in cazul in care iti place sa facihee hee eu una prefer sa ma infometez decat sa fac sport laughing