| sacalac a întrebat:

Sunt cu iubita mea de 9 luni...vara asta ne-am inselat unu pe altul...ne-am despartit pentru vreo 2 saptamani apoi ne-am impacat i-am dezvaluit si eu iei ca am inselat-o... a reactionat urat dar i-a trecut si mie mi-a trecut k m-a inselat am lasat trecutul in urma...inainte sa se intample toate astea faceam sex in fiecare zi nu exagerez... dar dupa tot ce s-a intamplat...in 2 saptamani am facut sex doar de 2 ori...si in general evita contactele sexuale...am vrut sa ma despart de ea.nu pentru ca nu mai vrea sa facem sex.pentru ca... s-a schimbat... s-a enervat pe moment... dar apoi... a inceput sa planga si mi-a dat un mesaj cum ca fara mine nu poate sa traiasca si ca ea traieste pentru mine si ca daca o las ce se face fara mine...si nu ne-am mai despatit...mentionez k o iubesc enorm si nici eu nu vreau sa imi imaginez viata fara ea... ce ma deranjeaza e ca nu vrea nici macar sa imi zica de ce nu o mai facem k inainte imi zice doar asta e cel mai important in relatia noastra? de ce nu mai facem sex inainte si de ce este nervoasa mereu? aaa si mai mentionez k inainte sa ne inselam .ma schimbasem in rau ...si i vorbeam urat ...si ...am dat si de 2 ori in ea doar simbolic...si imi pare rau...de ce toate schimbarile astea?

Răspuns Câştigător
| albastrel a răspuns:

Stii...ciorba reincalzita niciodata nu va mai fii la fel de buna... Vorbeste serios cu ea si intreab-o de ce s-a schimbat... cel mai bine e sa aveti discutia aceasta intr-o dimineata cand va treziti amandoi sau dupa ce ati facut dragoste, cand va tineti in brate si...incepeti conversatia big grin

4 răspunsuri:
| SweetCandy a răspuns:

Incearca sa o prinzi intr-o zi buna si sa vorbiti calm, precum 2 oameni maturibig griniti dai seama ca si ea tine la tine, daca a fost de acord sa va impacti...recunoasteti-va amandoi greselile si apoi mergeti mai departehappy
mult succes!

| Munchkin a răspuns:

Vă iubiţi, dar vă înşelaţi reciproc...interesant.

| Instinkt a răspuns:

Poate e gravida:O

| ele30 a răspuns:

O discutie sincera cred ca ar rezolva problema voastra asta e cel mai indicat