| anonim_4396 a întrebat:

Sunt cu o fata de 2-3 luni si pot sa spun ca o iubesc (fara sa incep viata sexuala cu ea.) si zilele trecute am intrebat-o fata in fata ce simte ea pentru mine, avand in vedere ca eu i-am zis ca o iubesc, la care mi-a raspuns : nu stie ce sentimente are fata de mine.
Sunt eu un fraier? De ce mi-ar raspunde asa? Ce sa cred?

13 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ea e doar sincera, nu te poate iubi dupa 2-3 luni, e mult prea devreme, nu va cunoasteti decat superficial si deci ii popate placea c eea ce stie deja despre tine, dar pana la iubire mai aveti de parcurs un drum destul de lung. Tu fie esti foarte superficial, in sensul ca confunzi iubirea cu faptuil ca o placi, fie pur si simplu te minti si pe tine si o minti si pe ea, pretinzand ca o iubesti fara sa iti pese de ce inseamna cu adevarat iubirea. NU esti draier, cel mult ea e fraiera ca nu iti cere sa fii mai implicat si mai serios. Ea iti arspunde asa fdiindca e sincera si te ia in serios, nu vrea sa te prosteasca

| ROB3RT89 a răspuns:

Salut.
Te-ai gandit ca i-ai spus prea repede ca o iubesti?
La ce raspuns a dat tipa,ar fi cam trei variante.
Fie e batuta in cap si nu stie ce vrea,e intr-o confuzie totala.
Fie te considera doar nu prieten.
Fie cum ti-au spus si altii, nu e atrasa fizic de tine si nu vrea sa te raneasca printr-un raspuns sincer in defavoarea ta.
Pe viitor, nu mai intreba fetele ce simt.
Find mai mult emotionale decat rationale, una e ce ce iti vor spune ca simt, alta e ce simt ele cu adevarat.

| RAY a răspuns:

Poate ca e sincera cu tine si nu stie exact ce simte, poate ca te tine in lista prieteniei, poate ca nu e atrasa fizic de tine, poate ca place pe alt baiat, sunt en ipoteze gandeste rational si nu te grabi cu concluzile

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

N nu en ipoteze userule!

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce e cu tine?

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

E corect sa scrii N nu en ipoteze userule!?

| Necunoscut112 a răspuns:

Că e sincera.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Gramatica bat-o vina. Inainte sa imi scrii mie, si sa incep o ditamai discutie, corecteaza-te te rog frumos la scris!

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce greseli am eu in propozitia aia sa stiu

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Niciuna, zic si eu fara noima :O...

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ai ce face te inteleg

| Elide a răspuns:

Posibil sa fie confuză, inca sa tina la fostul dar e foarte urat din partea ei să se joace cu tine vreo două luni apoi sa.ti zică PA

| Eduard196 a răspuns:

In primul rand nu pui o astfel de intrebare. Ii spui doar ca o placi/iubesti si atat. O sa iti spuna ca si ea sau iti dai seama dupa semnale daca chiar te iubeste. La o intrebare dinasta cum ai vrea sa iti raspunda? Cu asta ai aratat ca esti dependent de ce zice ea iar dependenta asta ucide imediat atractia