| Simplyy a întrebat:

Sunt cu o fata de 3 luni aproape 4. Vreau sa ma despart de ea. Nu o iubesc, iar cand sunt cu ea afara simt ca imi pierd timpul. Am inselat-o o data prin august, dar nu a aflat. Nu pot sa ii spun pur si simplu ca nu vreau sa mai fiu cu ea, sper ca ma intelegeti. Ajutati-ma va rog. FUNDA

13 răspunsuri:
| doarEu001 a răspuns:

Tu ai dubla personalitate? ai intrebari in care vorbesti si in calitate de fata si in calitate de baiatlaughing

| missme90 a răspuns (pentru doarEu001):

Ce aveti fratilor? unde vezi tu intrebari puse in calitate de fata?laughing

| doarEu001 a răspuns (pentru missme90):

Uite-te la celelalte intrebari puse de el/eahee hee eram curioasa de ce a spus @loredanna ca intrebarea e pusa de o fata.

| Simplyy explică (pentru doarEu001):

Acest cont il impart cu niste prieteni happy.

| doarEu001 a răspuns (pentru Simplyy):

In acest caz, scuze.greseala mea.

| WillWright a răspuns:

Zii verde-n fata! Fii barbat!

| caterinasmile a răspuns:

Scumpule nu stiu ce alta metoda ar fi decat sa'i spui cea ce simti.sau mai bine cea ce nu simti! Poate ar fi bine ca mai intai sa'i dai de inteles ca nu mai merge sa fii foarte rece, sa nu'ti mai petreci timpul cu ea, sa nu o mai suni, iar dupa o sa vina momentul in care o sa poti sa'i spui.Asta daca nu este o persoana caruia sa'i placa sa i se zica totul in fata.Eu urasc cand cineva ma ia pe ocolite!

| Loreddana a răspuns (pentru caterinasmile):

Persoana care a pus intrebarea e fata nu baiat laughing

| missme90 a răspuns (pentru Loreddana):

Nu zau

| random145 a răspuns (pentru Loreddana):

Pai si daca e fata cum de spune in primele randuri sunt cu o fata de 3-4 luni?

| Alison95 a răspuns:

La inceput, erai disperat dupa ea, ai fost "indragostit" sau ai luat-o asa ca sa treaca timpul? te gandeai la ea, asteptai sa intre pe mess sa vorbiti?

E greu sa-i spui ca nu mai vrei sa fi cu ea.
Dar nu ar trebui sa o minti. mai degraba i-ar face bine adevarul.
asa ca, gaseste-ti cuvintele si spune-i-o. Nu-ti bate in continuuare joc de ea.

si totusi, raspunde-mi te rog!

| Anemona2020 a răspuns:

Pai nu stiu daca te enerveaza l un moment dat sa zicem sau greseste fa din asta un motiv si despartete de ea sau zi ca nu iti mai pl de ea ca la inceput desigur o sa o raneasca dar asta e zi ca veti ramane pr

| dexter13 a răspuns:

Spune-i ca esti gay, spune-i ca ai bube pe penis... ***... spune-i ca ai fantezii cu babe happy