| SorinMelinte1980 a întrebat:

Sunt cu o fata de vreo 6 luni, de vreo 3 luni stam impreuna in chirie. Acum vreo 2 saptamani când eram la mare am vazut pe telefonul ei un mesaj de la cineva care o întreba dacă vrea să mai facă dragoste fără să aflu eu.I-am arătat mesajul si a negat totul dupa care au inceput apeluri cu nr ascuns, intr-un final ă răspuns si l-a pus pe speaker sa aud ce zice ala.Stia numarul la apartament, ca pe monitor era poza cu noi.M-a pus pe gânduri și ma gandesc ca a fost prin casa.Nu mai am incredere in ea si nu stiu cum sa fac.Are Facebook, dar nu stiu daca e cea mai bună idee sa vb pe Facebook cu el, as fi mai împăcat daca as gasi dovezi mai clare.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Ce importanta are sa vorbesti cu ala, daca persoana vinovata este taman iubita ta. da-i un sut in dos si lasa-o sloboda sa se intinda cu cine-i place.
Categoric vine ala pe la voi pe la apartament, odata ce stie numarul.
Eu zic ca ala nu-i vinovat deloc, daca cateaua de langa tine nu-l invita in casa, ala nu are cum sa aiba sex cu ea, deci, ea este partea vinovata in povestea asta.
Sfatul meu este sa-i dai ei un sut in dos, ca nu merita sa tii o asemenea otrepa langa tine.

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu personal nu cred in relatii monogame nici in fete/femeie pe termen lung, desi ce sa spun? o data eram ca tine credeam in ea, am avut vise, iluzi dar toate sau dus pana cand i-am dat pauza si i-am vazut adevaratul carcater, cred ca te cam inseala, ma bucur ca gandesti rational cauti dovezi ceea ce e foarte bine dar oare ai nevoie de ele? adica ce relatie e aia cand mereu esti in cautare de dovezii?

| mihai69 a răspuns:

Pune o cameră ascunsă. Şi un telefon mai vechi e bun.

| DrGoogle a răspuns:

Ce dovezi mai clare de atat vrei, si-a facut de cap cu ala in lipsa ta, e o panarama, despartate de ea si o sa suferi mai putin.