| anonim_4396 a întrebat:

Sunt cu prietenul meu de 8 luni impreuna, iar ieri mi-a zis ca iese cu ai lui in oras. Mi se parea cam ciudat pentru ca era ora 11, dar nu am zis nimic, l-am lasat. Pe la vreo ora 11 45 l-am sunat, mi-a raspuns, si am vorbit, insa mi se parea foarte ciudat, cum vorbea fata de ai lui. Adica noi mai ne prostim din cand in cand, dar niciodata de fata cu altcineva, si mi se parea foarte ciudat cum vorbea fata de ai lui. Pe deasupra mai era si muzica acolo. Am auzit si niste voci de fete. M-am cam certat cu el la telefon, dupa care i-am inchis in nas. Azidimineata am primit un mesaj pe telefon, numar nu il cunosc, si scria in felul urmator; "Draga mea, prietenul tau a fost aseara cu mine. Ti l-am furat. Te pup. PS: o fata." Nu i-am zis prietenului meu nimic, insa nu stiu ce sa cred. Ce ma sfatuiti sa fac?

36 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Priveste partea buna... zi mersi ca nu zicea "PS: un baiat".

| teetrrerretre a răspuns (pentru CoquineNoire):

laughing, nu cred ca s-ar mai fi suparat ea asa de tare daca chiar era un baiat.

| CoquineNoire a răspuns (pentru teetrrerretre):

Desigur, asta daca nu ii facuse oral.

| teetrrerretre a răspuns (pentru CoquineNoire):

Ar fi fost o "batalie" crancena. Care a facut mai bine, el sau ea?

| CoquineNoire a răspuns (pentru teetrrerretre):

Nu stiu, lasa-ma in pace ca nu-mi plac chat-urile.

| teetrrerretre a răspuns (pentru CoquineNoire):

rolling on the floor, atunci ce cauti aici? daca chiar nu ti-ar fi placut nu ai fi intrat in hora. Asa ca... lasa "povestiile".

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru teetrrerretre):

Mai nu deranja gaina, o fi gaina Iuliei Albu de e asa cu nasu pe sus.

| HustlerM a răspuns (pentru CoquineNoire):

Buna asta laughing

| CoquineNoire a răspuns (pentru AlexanderAdrian):

Domnu, ba femeile is curve, ba fumatorii is naspa, acu ai ceva cu gainile.
ce s-a intamplat? s-a sparcait in capul tau vreuna?

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru CoquineNoire):

Gainile nu zboara iar eu nu merg pe sub cotete asa ca n-ar fi avut cum sa se sparcaie una in capul meu. Dar na...cu logica e mai greu la unii. Vezi ca te cauta Iulia Albu.

Nu toate femeile sunt curve, ma confunzi cu "cap de porrrrc"

| CoquineNoire a răspuns (pentru AlexanderAdrian):

Ia-o drept exemplu pe Iulia aia, pune-ti o gaina in cap sa-ti cloceasca glume mai bune, si poate iti vine si mintea aia la cap.
vezi ca s-a intunecat, du-te si ajut-o pe mamaia sa bage gainile.

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru CoquineNoire):

Eu n-am glume bune? vorbesti tu cu "vezi ca s-a intunecat" o faza de prin anii 90.

As ajuta-o pe mama sa bage gainile daca ne-am permite sa crestem gaini ceea ce ar fi super pentru sanatatea familiei decat sa cumparam puii crescuti cu hormoni. Da tu ai prea multe fite pe cap sa-ti dai seama ca nu ti-ai gasit persoana potrivita s-o insulti cu treburi de-astea.

Vezi-ti de treaba si imbunatateste-ti tu gramatica si logica si apoi vino sa-mi dai lectii de ironie si comedie.

| CoquineNoire a răspuns (pentru AlexanderAdrian):

Unde ai vazut tu ma fite la mine? (ca am facut o gluma cu ala de sus?)
unde ai vazut tu ma greseli gramaticale la mine? unde ai vazut tu ma lipsa de logica la mine?
poate esti indragostit de mine si nu stii cum sa ma iei, imi dai replyuri, te iei de mine, dar nu esti genul meu...ai prea multe frustrari.

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru CoquineNoire):

Nu sunt zoofil, nu-mi plac gainile.

| CoquineNoire a răspuns (pentru AlexanderAdrian):

Da, ai dreptate, iarta-mi incompetenta...
ai demonstrat ca esti un barbat adevarat care e cazul sa aiba pretentii; imi si imaginez cate pasarici stau la coada nerabdatoare sa se aseze pe oo-le tale...ce sa zic, pazea fetelor...a sexy motherf u cker is in town.

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru CoquineNoire):

A nu fi zoofil inseamna sa ai pretentii? tongue

| CoquineNoire a răspuns (pentru AlexanderAdrian):

Aoleoo au daramat pasaricile usa!
nu mai is bilete faaaahhhh si nici locuri nu mai is, are doar 2 oo!

| teetrrerretre a răspuns (pentru CoquineNoire):

Tu suferi de LTP?

| CoquineNoire a răspuns (pentru teetrrerretre):

Si tu suferi de LTA (lipsa totala de atentie)?
vezi ca asta e primul simptom al inceputului de frustrare, este o boala grava care te baga in camasa de forta.
nu sufar de LTP, pur si simplu ma plictiseai si voiam sa inchei cu tine chat-ul.;
move on.

| teetrrerretre a răspuns (pentru CoquineNoire):

Atunci e bine ca fiecare sufera de cevawinking. dupa cum ziceam, daca nu iti placea sau te plictiseai asa tare nu intrai in hora! insa e greu stiu...o data intrata e greu sa iti dai drumu.
Suferintele astea lipite dau rezultate neasteptate.
Moving on.

| RaduIAndrei a răspuns (pentru CoquineNoire):

rolling on the floor Ce tare-i asta!

| wildthing a răspuns:

Daca ti l-a trimis el, e clar ca vrea sa se desparta de tine, pentru ca nici un barbat care vrea sa pastreze o relatie cu o fata la care tine, nu baga strambe de-astea, avand in vedere ca rezultatul poate fi extrem de greu de reparat, daca nu chiar imposibil. Toti stim ca o data ce partenerei i-a intrat in cap ca o inselam, ne va fi extrem de greu sa o convingem ca nu e asa, deci ne-am abtine categoric de la a starni suspiciuni din punctul asta de vedere.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vorbeste cu el si intreaba-l. In 8 luni deja cred ca ii sti reactiile si cand te minte si cand nu. Aratai si mesajul, poate afli din agenda lui cine a facut gluma? Poate a facut-o el.
Spor

| Chamberlin a răspuns:

Discuta cu el si arat-i si ce ai primit.

| 1DeadMemories a răspuns:

Eu cred ca ai doar o imaginatie bogata si creezi scenarii pentru a primi raspunsuri.happy

Daca mesajul de mai jos era real, nu trebuia sa ne mai intrebi ce sa faci, oricum nu l mai iubestiwinking

Sunt de 8 luni cu iubitul meu impreuna, dar de la un timp, simt ca nu il mai iubesc. Nu stiu de ce sentimentele mele au luat sfarsit. El ma iubeste foarte mult, iar eu as vrea sa ma despart de el, dar nu stiu cum sa o fac. Am incercat de cateva ori sa pun capat relatiiei, dar nu a iesit intocmai, cum am vrut eu. El a plans, a suferit, iar eu nu l-am putut vedea asa. Motivul, de ce inca mai stau cu el, este mila. Stiu ca nu e ok, dar pur si simplu, nu vrea sa-l vad suferind. Tin la el, dar nu il mai iubesc. Ce as putea face?

| 1DeadMemories a răspuns:

Fatuca de a postat si a sters contul si voi tot aici ati ramas laughing))

| teetrrerretre a răspuns (pentru 1DeadMemories):

Probabil a realizat ca nu tot ce zboara se si mananca. Si totusi tu de ce mai esti aici big grin?

| 1DeadMemories a răspuns (pentru teetrrerretre):

Hmmm ....am vrut sa vad daca si-a argumentat disparitia, nu sa ma bag in seama cu nick pervers

| teetrrerretre a răspuns (pentru 1DeadMemories):

Aha deci daca nu te bagi in seam cu nick pervers atuncea probabil inseamna nebagare de seama...aha. am inteles.

| SeeDifference a răspuns:

Du-te la el si intreaba-l daca vrea sa va despartiti?!

| 010101012 a răspuns:

Vorbeste cu el. Poate a fost unul din prietenii lui sau chair el de pe un alt telefon si s-a razbunat pe tine pentru ca i-ai trantit telefonul' in nas.Pe de alta parte, poate fi si chestia cu fata

| Milayaa a răspuns:

Eu te sfatui sa te razbuni totusi daca nu stii daca e adevarat sau nu..de ce iti spun asa? daca asta a fost o gluma el va intelege ca iti pasa de relatia voastra daca e ceva serios el va intelege ca a gresit si daca e adevarata aceasta istorie dai una si pleci ca ai toata viata inaintne

| Lia_Emi_2000 a răspuns:

Daca il placi cu adevarat de el lupta daca nu da-l in panama adica trimita-l la gara... dar incat te-a mintit nu stiu ce sa zic dupa mine da-i papaci!

| teetrrerretre a răspuns:

Cauta altu.

| Pissicuta a răspuns:

Nu te iubeste, te-a mintit cauta de la tine doar sex.E clar ca te-a mintit la ora 11 sa fii in oras cu familia? sa fim seriosi e prea tarziu si in plus chiar tu ai spus ca vorbea urat despre familia lui si ca se auzea de fete.Mesajul confirma tot....incearca sa il urmaresti ca sa fii sigura

| zyxwvutsrqponmlkjihgfedcba a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa vorbesti cu el, multe fete patesc asta, poate e doar o farsa dar daca este adevarat ar fi bine sa il uiti pentru ce ti-a facut si sa te gandesti ca o sa treaca si o sa gasesti altul...bafta :* sa ai grija big hug :*