| anonim_4396 a întrebat:

Sunt cu prietenul meu de aproape un an si nu am fost deloc la el la apartament unde sta singur dar la el la parinti si la ai mei am fost. Am tot facut figuri si am spus nu de multe ori si el tot langa mine a ramas. Observ ca tine tine foarte mult la mine si chiar am vorbit sa fim cuminti pana la casatorie si a acceptat intr-un final.
Zilele astea ati vazut ca este destul de frig ca sa tot mergem in parc si mi-a propus sa mergem la el la apartament sa facem o pizza si in acelasi timp mi-a spus ca o sa fim cuminti.
Voi ce spuneti despre asta? Se poate?

Răspuns Câştigător
| motan444 a răspuns:

Se poate, se poate. Daca nu te superi, cati ani aveti? Asa zice el acum ca e de acord sa astepte pana la "casatorie" dar eu nu cred asa ceva si o sa vezi pe viitor ca o sa se razgandeasca. Oricum felicitari, tot respectul ca esti o fata cuminte asa sa ramai! Succes, te pup!

| anonim_4396 explică (pentru motan444):

Multumesc mult! Suntem trecuti de majorat! te pup si eu

| Cristiann25 a răspuns (pentru anonim_4396):

Atunci multi inainte! Te pup!

8 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Da, se poate, dar cumpara si tu un vin rosu, merge la pizza.

| Felys a răspuns:

Ti-a demonstrat clar cate iubeste, faptul ca nu te-a fortat sa mergi la el atata timp e suficient cat sa poti avea incredere in el, sigur ca odata ajunsi acolo el tot o sa incerce dar daca tu te vei tine tare pe pozitii sunt sigura ca nu te va forta, felicitari pentru relatia care o aveti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da se poate si eu zic sa nu-l pirzi, pare a fi tipul de baiat perfect si idel ai incredere in el

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Clar se poate.
sti o fata cuminte si inteligenta
bravo.

| motan444 a răspuns:

Nu cred naaa nu pot sa cred ai trecut de majorat si esti virgina?
ai tot respectul meu felicitari

| Conficker a răspuns:

Se poate.