| Anonim întreabă:

Sunt cu un tip de o saptamana, el are 17 ani iar eu 14.Nu mai stiu despre ce sa mai vorbesc cu el eu deschid mereu un subiect iar el nu il dezvolta tin la el foarte mult si invers dar nu as vrea sa ne despartim. Voi ce credeti? Dau funda big grin

2 răspunsuri:
| vipande11 a răspuns:

Si eu trec prin asa ceva. nu stiu ce sa zic ca si eu am 18 si prietena mea are 15 si de multe ori nu prea vb stam la tel si nu zicem nimica laughing dar cauta un subiect intrabal de una alta tongue noi cand mai pateam asa ceva ne "interogam" sa zic asa puneam fiecare intrebari banale si nostime sti?laughinglaughing incearca big grin Sper ca ti-am fost de folos BAFTA

| DeeaMarry a răspuns:

Pai nu va cunoasteti destul de bine. Intre voi exista acea timiditate de la inceputul oricarei relatii. In timp lucrurile o sa se rezolve.