| SuntAndrei a întrebat:

Sunt curios, fetele au aceeasi dorinta sexuala cu a baietilor? Mi s-a parut de multe ori ca baietii isi doresc mult mai mult actul sexual, dar poate doar mi s-a parut.

4 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Mu doar pare, chiar asa este. Barbatii in mod normal zilnic doresc minim un act sexual, pe cand femeile nu zilnic.

| darrio2007 a răspuns:

Si fetele isi doresc sa faca sex, numai ca sunt mai subtile.

| MariaMaia879 a răspuns:

Si fetele vor sex, dar din cauza voastra, a putoilor, care dupa ce va satisfaceti nevoile o faceti c***a, ele devin instabile si prefera sa astepte, sa cerceteze teritoriul inainte de prada si sa nu se arunce cu capul inainte. Noi fetele, unele nu toate, punem sentimente si ne incredem in barbati, cu gandul ca: 'asta e altfel, e diferit'. Plus ca multi baieti se satisfac doar pe ei, uitand de placerea partenerei.

| SuntAndrei explică (pentru MariaMaia879):

Corect, acest lucru este destul de rau, consider ca barbatii ar trebui sa inceapa mai intai cu satisfacerea femeii, iar apoi sa isi satisfaca si ei nevoile, deoarece, din cate am vazut, barbatii sunt satisfacuti mult mai repede, prin urmare, pot astepta pana la final, pentru ca ambii parteneri sa se simta satisfacuti egal.