| EstiFericitaSauTrista a întrebat:

Sunt disperat sa gasesc pe cineva, dati-mi un site bun de matrimoniale daca va rog?

Răspuns Câştigător
20 răspunsuri:
| Ana_6509 a răspuns:

Kronstadt ţi-a dat un răspuns bun însă tu nu l-ai înţeles pe deplin. Încearcă să fi mai sociabil, să ieşi pe afară, poate cu prietenii, să discuţi cu ei(sigur au amice cu care ar putea să-ţi facă cunoştinţă). Din poză nu pari a fi un băiat urât care să respingă fetele, cred că totul stă în caracterul tău.

Crezi că pe site-urile de socializare vei găsi acea persoană care să te inţeleagă? Eu sincer îţi spun că nu cred asta tocmai de aceea nu îţi voi oferi niciunul.

| GdX a răspuns:

Esti prost nu disperat. Nu stii sa te comporti, daca ai stii ai atrage oameni langa tine.

Răspuns utilizator avertizat
| pacalici a răspuns:

Bagate ma la o masturbare si gata

| pacalici a răspuns:

Mai nene intra ma si u pe chat pe luna si ia id de fete ca eu am luat o gramada si chiar una mi-a trimis si 10 euro pentru cartela ce e atat de greu

| EstiFericitaSauTrista explică:

Eu nu am nevoie de sex si punct. m-am referit la relatie sa fiu intales auzi? Si nu am unde iesi aici altfel nu apelam la siteuri din astea, ok? Va place sa criticati oameni care nu stiti pentru ce fac ei asta, va considerati buni dar criticati.

| EstiFericitaSauTrista explică:

Simpatie cade nu se socializeaza acolo

| EstiFericitaSauTrista explică:

In loc sa imi dati un raspuns bun va bagati ca musca in lapte

| EstiFericitaSauTrista explică:

Ana mai bine nu ziceai nimic daca vrei sa imi pun capat zilelor din cauza ca nu am pe cineva aproape o voi face, ti se pare asa de simplu
? Normal pentru ca tu ai prieten esti fata si iti gasesti usor dar la noi persoanele singure cine se gandeste? a? dracu? da ala sigur ala, nu imi dai site? nu conteaza, te simti bine ca ai luat atitudine si nu mi-ai dat nimica? iti place sa critici alti oameni necajiti? a? de ce?, in loc sa faci un bine sa ajuti incepi sa iti spui parerea ta proasta despre siteuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti negativist, cam impulsiv, cu o astfel de atitudine atragi numai ghinioane.
Stabileste-ti altfel prioritatile, ocupa-te de scoala, familie, hobby-uri si sentimentalismele vor veni si ele de la sine. Cluj-Napoca este un mare oras universitar si, fiind din Cluj, presupun ca acolo vrei sa faci facultate si sigur ai sa gasesti pe cineva la un moment dat. Fii simpatic, serios, fa-te placut.
Pe de alta parte, stiu ca sunt multi care isi gasesc jumatatea online, dar e cam greu. Poti sa intri pe forumul unei formatii preferate si sa cunosti acolo persoane cu interese comune. Un prieten astfel si-a intalnit perechea desi e din alta tara, si se viziteaza in vacante...
Eu zic ca cea mai realista varianta e aceea cu scoala si facultatea. Daca ceva e menit sa se intample, se va intampla.
Bafta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie pe site cateva date de exemplu cati ani ai, ce facultate ai absolvit, mailul si in mod sigur cineva iti va scrie.

| downdl a răspuns:

Incearca aici: http://yougen.ro/

| pansela a răspuns:

Cauta matrimoniale pe Google și alege siteul care iti place de pe prima pagina de rezultate. Exemplu - site de matrimoniale pentru relatii serioase https://www.cupidon.ro

| alexalavinia a răspuns:

Cel mai bun site de matrimoniale este www.fashion-id.ro