| anonim_4396 a întrebat:

Sunt fata, am 16 ani si am 185. Băieți, voi ati judeca o fata dupa inaltimea asta? Sau ati evita-o. Chiar nu stiu daca baietii ma considera ciudata, sau se simt ciudat stand pe langa mine idk. Voi ce ziceți

Răspuns Câştigător
| Mihai720 a răspuns:

Fereasca Dumnezeu ce raspunsuri sad
Eu nu as judeca nicio fata, chit ca-i scunda, chit ca-i inalta, chit ca are anumite defecte sau frumusetea nu este extraordinara. Atata timp cat o iubesti sufleteste, o iubesti pentru ce este si cum se comporta, eu nu tin cont de aspectul fizic al persoanei respective happy

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu,dar nu imi doresc o iubita atat de inalta

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca tu iti faci probleme si scenarii in legatura cu inaltimea ta, care intr-adevar este peste media (nationala), cam cu ce ganduri se confrunta (probabil) Ekaterina Lisina?
https://www.youtube.com/watch?v=37gek8f5uHs&t=67s
https://www.youtube.com/watch?v=Q0O22JXocnY
In mod sigur iti vei gasi si tu sufletul pereche la momentul potrivit. Multa sanatate!

| Anapp a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Ai dreptate! Mulțumesc multhappy

| mihai69 a răspuns:

Fetele nu „se judecă" după înălțime, ci după cu totul alte criterii.
Sincer, eu mi-am dorit toată viața să cunosc o fată măcar de 180, dar n-am avut bafta asta...
Nici nu mă mir că devin din ce în ce mai gârbovit.;(

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ești cât o girafă. Nu te-aș evita, însă mi-ar trebui scara sa te sărut laughing.

| GouDidodino a răspuns:

Esti peste media de înălțime la femei, ceea ce din punctul meu de vedere e foarte bine si clar nu as evita-o

| mihaicelsfant a răspuns:

Mai șmecher daca ești așa înaltăhappy eu zic că e mai fain așa. știu că nu e frumos sa intri o fata așa ceva sad cate kilograme ai?

| SupMates a răspuns:

Inaltimea poate fi in avanrajul tau, invata sa o folosesti ca un bonus si nu o ura, fi cute, seara faina tongue