| noink a întrebat:

Sunt fata si as vrea sa fac masaj erotic cu ulei unui tip, fara penetrare. Vreau sa stiu daca uleiul de masline sau uleiul de floarea soarelui ar fi mai bun pentru asta, nu vreau sa iau unul special. Exista vreun rau pe care uleiul l-ar putea face penisului? ca la mine avand in vedere ca nu va patrunde ulei in interior datorita faptului ca nu va exista niciun fel de penetrare, nu se pune problema. Si o alta intrebare: daca nu ejaculeaza si daca doar isi plimba penisul la suprafata vaginului, printre labii, exista vreun pericol sa raman insarcinata? Lichidul preejaculator, daca ar contine spermatozoizi in acel moment, si existenta uleiului pe suprafata ar putea favoriza patrunderea acestora in vagin? Ar fi necesar sa ma asigur ca sunt in perioada nefertila (am ciclu foarte regulat si pot calcula asta) ca sa fie safe sau este o chestie lipsita de orice pericol de la sine?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

De ce nu încerci cu ulei de motor? am auzit că M10W40 face minuni! Dac îl freci cum trebuie, scoate și fum!

| Necunoscut112 a răspuns:

E penibil să îl ungi cu ulei. Cumpăra un ulei de masaj. Găseşti la vreo 20 de lei cel mai ieftin in dm.

Răspuns utilizator avertizat
| Mada606 a răspuns:

Poți cumpăra din magazin ulei de masaj fără să dai de bănuit ceva anume, eu foloseam ulei gen pentru picioare după epilare, ar fi cel mai ok, fiind făcut pentru a fi aplicat pe piele