| Ionozec20 a întrebat:

Sunt fata si nu simt nimic in timpul sexului oral, problema nu este la partener, ci la mine. A incercat multe dar nu simt aproape nimic. Ce ar putea fi?

8 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Nu toate fetele sunt pasionate in ultimul hal de sexul oral, unele sunt prea sesibile si se gadila, altele se streseaza ca au labiile prea mici/mari, ca miroase etc. La voi treaba e mai variata decat la tipi, daca nu iti place nu inseamna ca trebuie sa treci prin asta, daca ii face placere partenerului si pe tine nu te deranjeaza discutati.

Depinde evident si de starea ta de spirit, daca nu ai chef in momentul ala corpul tau va reactiona in consecinta.

| Violleta2022 a răspuns:

Te rog explica: cand iti face el sex oral, sau cand ii faci tu lui?

| Goete a răspuns:

Daca problema nu este la partener, se presupune ca ai incercat si cu alti parteneri.
Si daca nu, nu poti sti sigur

| croissant a răspuns:

Încearcă sa fii relaxată sa nu te mai gandesti la probleme. Puteti sa incercati inainte de a incepe actul sa faceti o baie împreună

| 90210 a răspuns:

Nici eu nu simt nimic. E primul meu prieten si n-am cu ce sa compar oricum. Pur si simplu am uitat de sex oral si chiar n-am chef sa mai incerc.

| Silwian a răspuns:

Un incepator. ar trebui sa incerci cu altcineva!

| Adi88 a răspuns:

Esti nesimțită de asta nu simți nimic

| Andreea555555555555 a răspuns:

Sunt in aceeasi situatie. Sunt momente in care nu simt nimic, stii de ce? Fiindca esti cu gandul in alta parte, esti distrasa, poate ti-e si rusine putin, incearca sa fii acolo prezenta si sa incerci sa te gandesti ca iti place.