| AndreiCatalinM a întrebat:

Sunt gay straight face da stiu cum suna... nici mie nu-mi place dar n-am ce sa fac. Am 17 ani, nu sunt gay din-ala care sa poarte pantaloni stramti sau stiu eu ce altceva, sunt cat se poate de normal si sunt foarte timid... Care sunt sansele sa gasesc pe cineva la fel ca mine? Imi place mult un baiat si vreau ca si el sa ma placa. Nu stiu ce sa ma fac, stau si ma gandesc : oare voi gasi si eu pe cineva vreodata sa ma placa la fel de mult. As dori sa-mi spuneti daca ati trecut si voi prin asta sau ce sfaturi imi dati big grin

Răspuns Câştigător
| Alcyon a răspuns:

Nu te lua dupa cei de mai sus. O sa-ti spun un lucru: cica toti oamenii ar fi bisexuali, dar educatia ne face sa ne orientam exclusiv catre sexul opus (de ce e asa? in scopul perpetuarii speciei). In plus, se pare ca in copilarie si adolescenta chiar, oamenii sunt mai atrasi de persoane de acelasi sex (cred c-ai observat ca la scoala, fetele au grupul lor, iar baietii stau separat). Nu ai de ce sa te agiti. Daca-ti plac si fetele esti perfect normal happy Incearca sa te apropii mai mult de persoanele de sex opus si sa-ti invingi timiditatea. Gandeste-te ca in primul rand, o relatie homosexuala nu-ti poate oferi ceea ce-ti ofera o relatie hetero: adica o familie. E o relatie incompleta.

8 răspunsuri:
| SPYKER a răspuns:

Moama...cum frate sa ti se scoale la un baiat? rolling on the floor
uitete si tu la o fata:X la o buca.(nu de baiat)
pune pana pe *** o.O
ce dracu e in capul tau? rolling on the floor

| AndreiCatalinM explică (pentru SPYKER):

Acum vad cat de naspa suna laughing
E prima oara cand am avut curaj sa vb despre asta
Nu pot explica ce simt. Cred ca sunt bi, imi plac si fetele cam 30% restul...

| neutrino a răspuns:

Din fericire pentru mine, nu am trait asemenea experiente dar ca fapt divers, explica-ne si noua, ce rost are poza unei fete pe avatarul tau.

| AndreiCatalinM explică (pentru neutrino):

E Britney Spears straight face

| neutrino a răspuns (pentru AndreiCatalinM):

Stiu, dar ce ce in cazul tau? Cum te reprezinta ea pe tine?

| Iunona a răspuns:

Ignora comentariile negative, din pacate traim intr-o romanie homofoba si asta se vede atat in viata de zi cu zi cat si pe site-urile de acces public. Esti un baiat normal! Impaca-te cu ideea aceasta! Nu este nimic gresit in a face ce simti in viata intima. Vei avea o relatie, ca oricine, iti vei gasi un partener si te vei bucura de o relatie cu cineva special la momentul potrivit. Exista site-uri pentru comunitatea gay, cluburi, baruri etc unde ai sansa de a cunoaste pe cineva. Mult succes! >big grin

| Mihailescuioana29 a răspuns:

Scuze ca te intreb: Dar de unde esti? si nu nu sunt interesata daca la asta te gandesti, sunt fata

| ClauditaSmile a răspuns:

Da add la letssparrow