| drey99 a întrebat:

Sunt gay?
Daca ma gandesc la baieti nu mi se scoala doar cand urmaresc filme si incep sa ma masturbez (pentru a testa daca sunt) iar daca ma uit la femei se scoala dar dureaza mai mult exicitarea dar de exemplu cand ma gandesc la baieti e rapida ejacularea... si dupa ce am ejaculat placerea se termina extrem de repede iar cu fetele placerea e mai intensa... me tionez ca am o varsta de pubertate sunt gay hetero confus bicurios ceva?

9 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Tu te uiti la filme pentru adulti, care sunt cu gay, ca sa te testezi? in fiecare zi, nu? esti f tare copilu' laughing)

| h3r a răspuns:

Ești bicurios, sigur, clar, aha, da da!

| drogh a răspuns:

Nu trebuie să îţi faci griji. Nu eşti gay. Probabil ţi se întâmplă asta doar din cauza excitării. Oricum, nişte filme porno nu ajută la nimic!

| drey99 explică (pentru drogh):

Faza e ca daca nu ma masturbez nu mi se scoala mersi de ajutor

| Voidwithin a răspuns:

Nici tu nu stii ce esti asa ca ai rabdare peste un timp iti dai seama.
PS:Incearca sa te uiti si la gaini poate esti si zoofillaughing

| Nyxi a răspuns (pentru Voidwithin):

Halucinant răspunsul tău, am murit de râs laughing))):*

| 26Geo a răspuns:

Esti confuz din cauza ca treci prin acea perioada a pubertatii in care iti afli personalitatea, afli cine esti tu pe plan sexual.Inceteaza cu filmele porno,iti fac rau! Din ce ai zis tu,tie iti plac fetele, nu baietii, deci, esti heterosexual. Faptul ca nu ti se scoala, nu e o problema si nu ar trebui sa te deranjeze. Poate ti se scoala acum si iar peste 5 minute, sau poate ti se scoala iar abia peste o saptamana, nu asta conteaza, esti micut, treci prin niste schimbari si e normal sa ai anumite perioade de "liniste". Bafta

| beautifullie a răspuns:

Tu te uiti la filme pentru adulti ca sa testezi daca esti gay? nu e cea mai buna modalitate. daca te atrag baietii, da, esti gay. f simplu

| Lioиeѕѕ a răspuns:

Nu esti, stai linistit.