| Raresrusu a întrebat:

Sunt gay. Ieri am vazut un tip foarte dragut. Cum sa ii spun ca vreau sa fiu cu el?

13 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Si el e gay?

| Raresrusu explică (pentru RAY):

Nu stiu dar are un fund super sexy

| sofisis a răspuns:

Nu ai cum sa te duci sa ii spui ca vrei sa fii cu el. E aiurea. Indiferent de orientarea ta sexuala, nu poti asalta oamenii asa. Asta te face libidinos si oarecum nesimtit. Ca si cum, imi placi, al meu esti, parerea ta nici nu conteaza. Urat!

| SG1995 a răspuns:

Intrebarea reala e cum eviti sa o incasezi pe motiv ca te-ai dat la el.

| Raresrusu explică (pentru SG1995):

Nu pot pentru ca am instinc sa ma duc sa il apuc de fundul lui bombat

| SG1995 a răspuns (pentru Raresrusu):

Daca nu faci trolling, atunci pregateste-te pentru ce e mai rau, poate tipul e homofob...chiar daca tipul ar fi homo ai o metoda proasta de al aborda.

| HazelEyes77 a răspuns:

In orice caz nu e buna abordarea directa fiindca s ar putea sa ai surprize neplacute. Gaseste un mod sa intri in vorba cu el gasiti subiecte de discutii comune poate va intalniti ulterior in alt cadru si poti tatona terenul. Iti vei da seama daca e cazul sau nu sa faci o miscare in directia asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt gay, vrei sa fim impreuna?

| Anastasia_Onofrei_1994 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cred ca raspunsul tau merita funda.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anastasia_Onofrei_1994):

Nu merita funda, eu sunt samaritean eu fac bine fara sa primesc funda

| Raresrusu explică (pentru anonim_4396):

Da trimite poze

| anonim_4396 a răspuns (pentru Raresrusu):

Am la profil 1 iti mai dau suna-ma cand ajungi in tara

| Alexxxxxandraxxx a răspuns:

Daca il cunosti si ai Fb-ul lui atunci dai o poza yaoi din greseala ( adica cu gay din animeuri) si scrie ca ai gresit conversatia si intreaba-l " Crezi ca sunt frati sau iubiti?"si daca e homofob reactioneaza urat. Daca reactioneaza okay vorbesti cu el pana ajungeti sa va cunoasteti apoi ii spui asta ( ca il placi) apoi vezi tu. Important e sa nu iei o reactie naspa sau sa strige gay in gura mare, sunt si homofobi din astia. ( Sunt fana Yaoi, csf nai csf)