| anonim_4396 a întrebat:

Sunt impreuna cu el de trei luni. Cum imi pot da seama daca ma iubeste cu adevarat sau e doar o iubire falsa?

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

In primul rand ar trebui sa-ti spuna sincer si clar ca te iubeste, apoi iti poate dovedii prin comportament afectuos, atentie, blandete, punctualitate, loialitate, preferandu-te pe tine, in locul prietenilor lui samd.

| Drimmero a răspuns:

Dupa 3 luni sa fii sigura ca nu se pune problema de iubire, e prea putin.

| Crackman a răspuns:

Ai rabdare luni bune

| haileewatson a răspuns:

Iubirea se dezvolta in timp, nu in 3 luni.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salutare, așteaptă mai multe luni și vei observa daca te iubește daca îți acorda atenție, daca face ce ție îți place mai mult. E drept ca iubirea se dezvolta in timp nu în trei luni.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intuition is the key.

| Together a răspuns:

Cel mai clar iti dai seama observand alegerile pe care le face.

Ce eforturi face sa fie cu tine? Cat de des te cauta? Ce ii place sa faca alaturi de tine, si ce ar prefera sa nu faca dar face oricum? Ce e dispus sa faca pentru a nu te pierde?

Cand iubesti cam simti sa spui, deci e si asta un factor.

| Kiran a răspuns:

Hmm, fii suparata pe el. daca va incerca 2 zile sa vorbeasca cu tine si sa discutati problema, as spune ca te pretuieste si nu va fi ca unii barbati din ziua de azi care. au dintre alese.
Daca o sa te lase in pace 2-3 zile si va revenii dupa cand iti trece "supararea". daca o sa ai o problema. el va veni dupa.
E doar un raspuns la ceea ce ai intrebat, nu garantez 100% ca va functiona, desii asta as face eu ca fata (nu sunt o persoana bi/tri etc)

| Cozmea022004 a răspuns:

Vei observa in timp odata ce il cunosti mai bine

| Mihai_Spiridon_1990 a răspuns:

Daca ai ajuns sa întrebi aici, e o problema mare de tot de comunicare între voi 2. și cred că asta spune multe