| anonim_4396 a întrebat:

Sunt impreuna cu iubitul meu de 9 luni.Ne-am despartit d 4luni in mod oficial din cauza mamei lui care nu ma place si am zis sa continuam relatia fara ca ea sa stie. El ar vrea sa ne incepem viata sexuala (suntem virgini) si amandoi am vrea sa o "incepem" ca neam saturat de experimentat. Dar sunt cam reticenta in privinta sexului. Voi c credeti ca ar trebui sa fac?

8 răspunsuri:
| unnimeni a răspuns:

Era bine daca spunea-i si varsta voastra.
9 luni nu e putin, e chiar mult daca stai si te gandesti, nu cred ca ar fi gresit sa va incepeti viata sexuala, acum depinde de varsta voastra, iar daca va decideti sa faceti acest pas, protejati-va!

| Corinne a răspuns:

Sa mai astepti o perioada.Cand vei fii 100% sigura atunci da, acum deocamdata ai dubii.

pa pa

Răspuns utilizator avertizat
| Nic0L a răspuns:

Depinde daca iti doresti cu adv si el tine cu adv la tine... da poate ar merita.

| superwoman a răspuns:

Daca il iubesti cu adevarat si chiar simti ca vrei sa faci acest lucru nu e nici. o prblema. Lasati.va dusi de val si totul va veni de la sine, dar nu uitati blushing PROTECTIA.

| zet_2572 a răspuns:

@Corrine are perfecta dreptate.

Si ar mai fi o problema, cereti si acordul mamei lui, ca ea trebuie sa stie mai binewinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cati ani ai?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca esti reticenta.nu,mai asteapta