| AlexXking a întrebat:

Sunt îndrăgostit de o fata de 13 ani ( eu am 14 ). Ei îi place de alt băiat. I-am si zis ca îmi place de ea dar ea a zis ca nu însemn nimic. As putea face ceva sa îsi schimbe părerea?
Sunt mort după ea.

Răspuns Câştigător
| BlackOldSun a răspuns:

Daca esti disperat dupa ea si deja i-ai transmis asta sanse slabe ai, esti un catelandru usor de controlat si ea nu vrea asta. asa ca trebui sa devii un baiat cu incredere in tine care stie ce vrea dar stie sa aiba grija de el insusi fara aprobarea unei fete, personalitatea si caracterul tau o va atrage, sa fii disperat dupa ea ii va crea doar repulsie eventual poti ajunge prietenasul ei favorit cand are nevoie de un umar pe care sa planga cand se cearta cu iubitul cel bad boy! ai grija mai intai de tine si apoi vor veni si fetele! Sunt multi pesti in ocean, incearca sa mai explorezi! Cheers!

| AlexXking explică (pentru BlackOldSun):

Frumos răspuns de mersi

3 răspunsuri:
| nurofen1999 a răspuns:

Singurul lucru pe care il poti face este sa suporti realitatea, toti am fost acolo, toti am trait asta, inca esti mic. Cand o sa cresti o sa razi de cat de prostut ai fost laughing