| anonim_4396 a întrebat:

Sunt indragostit de o fata de la mine din clasa. Ce sa fac sa o impresionez? Cum stiu daca si ei ii place de mine?

Răspuns Câştigător
| Adynna_9523 a răspuns:

Prima data incearca sa te apropii maii mult dee iaa sa te facii unpic remarcat (dar ai grija sa te faci remarcat cu niste lucruri frumoase nu cu toot felul de chestii penibilee) Si incearca sa afli daca si ia are un oare care interes fata de tinewinking Daca ai prietene in clasa vb cu una dintre elee sa afle intr-un mod subtil dacaa aii place de tinee, Si incearca sa dai si u dovata de putina maturitatee de obicei fetele prefera un baiat mai matur cu capu pe umeriwinking
Si ar mai fi abordarea directa vb cu ia intre 4 ochi invit-o sa mergeti undeva (poti sa te duci cu ia undeva sa serviti ceva etc)
Eu sper ca te-am ajutat ceva mult Noroc big grin

2 răspunsuri:
| Jack a răspuns:

Deci dragi copilasibatting eyelashes as dori sa v'a dau un sfat happy! Atunci cand aveti o nelamurire sau o "problema " la care doriti sa primiti niste sfaturi ar trebuis sa va informati un pic inainte ca o faceti pentru voi happy dar normal ca astia ca tine nu prea stiu lucrurile astea pentru ca problema lor e prea urgenta happy! Puneti de 100 de ori aceeas intrebare happy! daca nu aceeas atunci una asemanatoare happy ( imi place de X ce sa fac sa o am? imi place de colega,vecina,amica,sora lu,etc etc )! Ar trebui sa inveti sa te ajuti singur happynu sa sari sa ceri ajutorul pentru orice nelamurirehappy! Prima data informeaza'te iar daca nu reusesti sa gasesti un raspuns atunci intreaba happy! Era greu sa dai un search pe goole sau TPU si sa gasesti aceleas raspunsuri?tongue
Nu vreau sa fiu rau dar invata sa te descurci si singur, pune si tu osu la treaba cand vrei sa afli ceva nu si sari sa cersesti ajutor happy!
Pentru varsta ta happy, consider ca iti e bine venit sfaturile lui "BaRacuDa"! Bafta happy!

| aldeaadinamaria a răspuns:

Fa si tu niste lucruri impresioanante.si scrie undeva unde ea sa gaseasca scrie-i asa e atat de frumoasa si o plac foarte mult si o sa te placa Funda te rog