| KromZ0R a întrebat:

Sunt indragostit de o fata si nu prea stiu cum sa o impresionez... am ajutat-o in tot ce am putut dar vreau sa fac mai mult. astept rasp

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna, sincer nu cred ca e cazul sa o impresionezi, sa iti spun de ce... o fata daca te place si te iubeste te accepta asa cum esti, nu trebuie sa faci tu cine stie ce sa te faci remarcat in ochii ei, pur si simplu respect-o, arata-i ca o iubesti, fi cu incredere in tine de fiecare data, zambeste-i, spune-i vorbe dulci, complimente, ca fete adora astahee hee, fi tu insuti, cat se poate de natural ca ea sa se indragosteasca de tine nu de ceea ce vrei tu sa pari ca sa o impresionezi pe ea, fi alaturi de ea mereu, sprijin-o, adica mai mult de atat nu stiu ce ai putea face, daca te place, te place asa cum esti, nu poti sa ii comanzi inimii, asadar daca te va accepta asa inseamna ca e foarte bine, daca nu atunci nu are rost sa mai incerci sa o cuceresti, daca ai facut multe pentru ea si ea inca mai asteapta ceva mai mult din partea ta, e bine sa fi mereu sincer cu ea, sa fi optimist si totusi sa nu te arati chiar exagerat ca esti indragostit, e bines a te arati dar fara exagerari ca asa te-ar putea considera ori disperat dupa ea si poate lua in gluma ce simti tu, sau te poate crede neserios, asadar fi cat se poate de natural, bafta!

9 răspunsuri:
| HBK a răspuns:

De-ar fi asa simplu ce spune. Sincer, are dreptate, sunt f bune sfaturile, ascult-o, dar gandeste te ca intotdeauna trebuie mai mult de atat si difera de la fata la fata.Fiecare din ele cauta un anumit lucru, relatie, doar prietenie, distractii, ocazii.Niciodata nu se potriveste socoteala de acasa cu cea din targ.Totul vine pe moment.Nu planifici dinainte niste lucruri care necesita timp si alte cele.

| SufletDeCopil a răspuns:

Bunawinking ai facut bine pana acum happy poate deja a inceput sa simta ceva pentru tine si poate nu vrea sa-ti spuna. totusi continua tot asa.nu trebuie neaparat sa impresionezi. nu trebuie sa te dai mare asta nu te va ajuta cu absolut nimic oh go on fi tu insati si sincer si nu ascunde adevarul sau poate chiar ar trebui sa-i spui si ei ceea ce simnti happy Bafta! kisskisskisslove strucklove strucklove struck

| octavianpas a răspuns:

Respect-o.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut...as vrea sa-ti dau citeva sfaturi, pai ar trebui sa o suni mai des, sa-i scrii mesaje de dragoste, sa o sustii la bine si la greu, sa-i faci cunostinta cu lucruri noi, sa iensiti mai des undeva la plimbari, la un suc, o pizza...cucereste-o daca intr-adevar ii la ea.bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vb cu ea fi sincer spune-i exact ce simti, nu fi fals cand iesi cu ea, fii cat mai natural si nu incerca sa pari ceea ce nu esti! spune glume fa-o sa rada, spune-i ca e drautza(gasesti tu mai multe complimente) si in final da cartile pe fata si spune-i ca vrei sa iesi cu ea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma frate hai sa iti spun eu care este vrajeala cu cuceririle asteabig grinaca iti place de o fata nu o poti cuceri asa de usor cu poezii cu vorbe dulci sau diferite gesturi; Ea o sa te placa doar daca ai bani in caz ca este genul de fata care cauta ''sponsori'' sau sa fi tu asa cum vrea ea. Daca ii spui tot ce simti despre ea s-ar putea sa o faci in zadar dar orisicum merita sa incerci pentru ca este posibil ca si ea sa te placa doar ca ii este frica sau rusine sa iti spuna pentru ca si ea poate gandi ca si tine.Si in caz ca nu te place si nu ai nicio sansa in fata ei asta este, ramai cu visurile tale ca n-ai ce-i face.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar daca imi este rusine

| KromZ0R explică:

O respect dar tot degeaba

| pis0i92 a răspuns:

Fetele se lasa mai greu uneori, eu cred ca ea nu vrea sa iti arate, dar cred ca simte ceva pentru tine, si cum a zis si monyk16 fi natural, fi tu insuti. mult noroc!