| anonim_4396 a întrebat:

Sunt indragostit de un baiat, cum fac sa il scot din cap? (da am formulat bine intrebarea)

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Te gandesti ca-ti pierzi timpul pentru cineva care nu te iubeste

| HazelEyes77 a răspuns:

Si tipul e hetero...of stiu povestea. Si mie mi s au aprins calcaiele la un moment dat dupa o fata straight. Sufeream cand o vedeam in preajma baietilor si as fi dat orice sa fii fost eu in locul prietenului ei. Stiind ca acest lucru nu se va intampla niciodata am inceput s o ocolesc cat de mult, sa fie cat mai departe de mine astfel incat sa pot sa mi canalizez energia spre alte lucruri ca s o pot uita. N a fost usor la inceput dar mi-a trecut dupa un timp si am cunoscut pe altcineva.

| Necunoscut112 a răspuns:

Gay everywhere

| Robertandrei4858 a răspuns:

Piveste-i doar părţile negative si lucrurile naşpa pe care le face. Si eu sunt gay, ştiu despre ce vorbeşti...