| anonim_4396 a întrebat:

Sunt indragostit de un baiat, dar nu putem fi impreuna pentru ca place alta fata(e cu alta), ce as putea face?

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Raamonikaa a răspuns:

Esti "indragostit", adica esti baiat. Inseamna ca esti homosexual, gaseste-ti alt iubit ca tine si gata, ai rezolvat problema. funda? happy

| iulicika1414 a răspuns:

Intreaba-l ce simte pentru tine,dupa asta mai vb si tu cu el,si fii indrazneata si spune-i in modul asta
''imi placi foarte tare,dar tu ai prietena,crezi ca am vreo sansa cu tine pe viitor?''
si vezi ce iti va raspunde si deja singura vei hotari ce sa faci
dar te sfatui sa nu ii faci curte oriunde sar afla,si daca iti spune ca nu te place,inseamna ca chiar de va fi greu sa il uiti trebuie, si nu vorbi cu prietenele tale despre el, Succes!

| Posesiv a răspuns:

Tu ce crezi ca ai putea sa faci?
Iti faci alt prieten si gata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Resemnează-te

Răspuns utilizator avertizat
| cony1226 a răspuns:

Ce sa faci? Pai sa lasi oamenii impace, poate s-au chinuit, poate au trecut prin multe impreuna, multe amintiri, multe sentimente. Nu e frumos sa te bagi in relatia altuia, eu am patithappy. M-am despartit de iubita mea(de un an si 5 luni) din cauza unui agaricihappy.

| Tigancushasukara a răspuns:

Uital