| anonim_4396 a întrebat:

Sunt însărcinată in 7 saptamani, o sarcina dorita bineînțeles.
la recomandarea medicilor voi face chiuretaj.
Daca fac sex si ejaculează in mine, iar miercuri merg la chiuretaj, este vreo problema? Afecteaza cu ceva? Ma gandesc ca ovulul este deja fecundat, nu are ce sa mai fecundeze laughing)))

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu ai voie sa faci sex cu 3 zile inainte de orice consultatie ginecologica, ca masura de igiena. E nepoliticos fata de medic sa gaseasca sperma in vaginul tau. Inainte de o cosnultatie medicala trebuei sa respecti niste reguli de igiena. Inteleg ca medicul te consulta si daca te duci nespalata de 3 luni si daca ai facut sex cu o ora inainte, dar nu este normal sa profiti de asta

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu intelege m daca a fost o sarcină dorită cum singură te lauzi, de ce faci avort? Sigur nu a fost o sarcină dorită ne minti ca tu de fapt vrei sa faci sex nu sa faci copii, ăia nu i ti trebuie, ai o minte bolnavă, daca si in ziua in care mergi la ginecolog i ti arde de sex, nu esti sănătoasă la cap deloc.

| RAY a răspuns:

Daca esti gravida ce ovul sa mai ai in tine, acel copil se dezvolta in tine, poate ejacula non stop in tine ca numai poti ramane gravida iar

| Violleta2022 a răspuns:

Fiind minora, ai nevoie de consimtamantul scris al parintilor sau sa mergi cu mama de mana la avort!

| corbulalbrosu a răspuns:

Fiindca aveti ocazia de a va "dezlantui" d.p.d.v. sexual, puteti sa intretineti contacte sexuale fara nici-o retinere si bineinteles ca partenerul tau are posibilitatea de a ejacula in vagin de fiecare data fara nici-o retinere, pana martea viitoare. Succes!

| Emilian65 a răspuns:

Nu este nicio problema. Nu mai poti ramane gravida.

| SG1995 a răspuns:

Stai așa dacă tu ai vrut să rămâi gravidă de ce ți-au zis medici să avortezi?

| Necunoscut112 a răspuns:

Si iti arde de sex si de ras in situatia ta? Daca ti-ai fi dorit sarcina si ai fi nevoita sa faci avort ai fi distrusa psihic si fizic, nu te-ai gandi la sex.

| Mak99 a răspuns:

Multi/e habar nu aveti cu ce se "mananca" p.a, p...d.