| Sebastianjuan a întrebat:

Sunt inselat?
Sunt intr-o relatie cu fata asta de 4 luni. Tin la ea foarte mult. O iubesc si ce mi s-a intamplat de curand m-a zdruncinat. Inaintea mea exista un baiat. Un baiat care i-a spus ca nu mai poate continua relatia cu ea deoarece nu are timp ( probabil gasise si el pe alta ). Apoi am aparut eu. Colegi de clasa de 4 ani fiind, s-a intamplat sa prindem sentimente unul pentru altul. Iar ea ne-a dat o sansa. Toate bune, ne iubeam si inca ne iubim ( nu stiu sigur daca si ea ma mai iubeste ). Niciodata nu mi-a dat semne ca ma inseala, dar saptamana trecuta s-a intamplat drama. Eram acasa si mi-a zis ca merge pana in oras sa rezolve niste treburi. Mi-a zis ca nu mai poate sa vorbeasca si ca imi da ea mesaj. Am lasat-o. Nu aveam nici o banuiala. Dupa, am mers la ea acasa si mi-a trecut prin minte sa ii accesez parolele pe chrome si sa ii fur parola de la Facebook. Am ajuns acasa si am primit un soc. Am intrat pe cont si vorbea cu persoana respectiva. M-am uitat prin mesaje si in ziua respectiva ea a fost la el acasa. I-am spus ca i-am spart contul si ca nu pot sa cred ca m-a inselat. Cu fostul... Am sunat-o ca sa rezolvam situatia, am plans amandoi, mi-a explicat ca doar dupa ce s-a vazut cu el si-a dat seama de greseala si intentiona sa-mi spuna ce a facut in viitor. Mi-a zis ca pur si simplu nu stia ce face. A plans si mi-a jurat ca ma iubeste si ca vrea sa ramana cu mine, a jurat ca nici macar nu l-a imbratisat pe dansul. Cu toate ca in mesajele de pe Facebook ea IN TIMP CE VORBEA CU MINE ii spunea ca are nevoie de o imbratisare si alte cacaturi. Buun. Am trecut peste, i-am dat a doua sansa. Relatia a continuat si toate sunt la fel ca inainte. Ne vedem des si facem chiar si dragoste, adica mie imi pare ca l-a lasat de tot. Acum ideea e ca inca am dubii. Inca ma simt ranit, plang noaptea si mereu sunt scheptic cum ca poate inca ma inseala sau poate nici nu m-a inselat, dar ca inca vorbeste cu el. Ea mi-a dat parola de la Facebook si i-am dat-o si eu ca semn de siguranta, dar exista si mesaje, apeluri si what's up. Mereu imi spune ca imi arata mesajele daca vreau si eu refuz pentru ca am incredere in ea. Inca o iubesc la fel de mult doar ca m-a zdruncinat fapta ei.Mi-a mai spus ca el nu o lasa in pace si ca mereu ii da mesaje. I-am zis sa ii dea seen pur si simplu sau chiar block. Oricum de miercuri incep orele din nou si o sa-mi dau seama 100% daca ma inseala. O persoana care te inseala e distrasa, mereu ascunde ceva, mai ales pe telefon si nu mai simti caldura aceea dintre voi. Am nevoie de pareri. Oare l-a lasat? Oare chiar a fost o prostie in capul ei si nu stia ce face? Oare a meritat a doua sansa? Oare ar fi in stare chiar si sa faca sex cu mine in timp ce relationeaza cu el? Eu nu mai stiu ce sa cred.

11 răspunsuri:
| Superior a răspuns:

Va sarutati? Dai drumul in ea? Ca si idee, am auzit ca fetele care accepta sa fie "umplute" din el tin la sotul lor cu adevarat. Dar nu e musai, dar e posibil.

| Sebastianjuan explică (pentru Superior):

Ne sarutam, ne jucam in pat, ne frecam unul de altul. ca inainte. dupa toate cele intamplate chiar mi-a propus sa-mi arate cum e sexul neprotejat. adica are incredere in mine.

| Superior a răspuns (pentru Sebastianjuan):

Nu stiu frate... fetele sunt complicate. Nu-ti zic du-te si las-o asa sau desparte-te ca dupa ma injuri...si stiu ca cei ca tine pun la calcul si opinia altora. Urmeaza-ti inima. Daca e fidela, vei fi fericit, daca nu vei invata din greseli. Dupa ce zici tu, eu i-as da o sansa.

| Pool77 a răspuns:

Ai de ***. laughing

Eu ii dadeam eject de mult.

Si doar ca sa vezi ca sunt un gentleman, iti spun de ce.
Daca as fi un **** ca si ea, mi-as continua rolul de iubit afectuos langa ea, si as folosi-o doar ca si o golire cand n-am altceva.
In timpul liber, mi-as cauta o alta fata si as insela-o, doar sa vada cum se simte senzatie.
Dar fiind un tip de treaba, si-ar lua doar un jet si cu aia mi-as vedea de treaba mea.
Nu stiu cum poti sa-i dai uneia o a doua sansa dupa ce ca ea a aruncat increderea si respectul fata de tine.
Chiar daca nu s-a bubuit cu ala, s-a dus la el acasa si te-a mintit cum ca are treaba in oras, jeg de om.

Nu suport si minciuna.

Tu poate esti altfel, dar crede-ma, o persoana care inseala o data va insela si data urmatoare.
Parolele pe Facebook? Copilarii.
Daca chiar vreau sa insel a la cart, imi iau un alt telefon cu 100 de lei pentru whatsapp, bag un alt sim si habar n-ai ce se intampla langa tine.

Da-i cu jet, nu merita sa plangi noaptea pentru o panarama.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa sunt toate fetele se intorc la fostii daca nu le mai bagã in seamã, cum o faci tu te vezi des cu ea, eu zic sa ii dai putin spatiu in timp ce esti cu ea spune cã nu ai timp, poti face ce vrei tu dar nu o mai vedea si face dragoste cu ea mai mult de o datã pe saptamana sau chiar la 2-3 saptãmâni deoarece mai repede sau mai tarziu sa va desparti si de tine.
Ca sa o faci sa-ti fie supusa trebuie sa o pedepsesti sexual intr-un anumit fel, ce perversitati ai tu in minte in afara de sex oral deoarece a mai facut. O poti pune sa-ti facã tie anilingus sau sa faci pipi pe ea in dus.
Si nu mai incerca sa o controlezi atât, se va intâmpla exact opusul o sa incerce sa mearga la el si mai mult.

| sanboss a răspuns:

Incoarda-ti muschi si du-te la tip, vb cu el, daca nu intelege cum sta treaba explica-i prin alte circumstante.

| Alynescu22 a răspuns:

O persoana care te insale se nu niste curva din toate punctele de vedere si nu nu merita a doau sansa nu exista sanse pentru asta pur si simplu esti un prost scuza-ma ca.ti spun oricum daca era o fata normala iti spunea gata vreau sa terminam frumos si normal dar nu este, este o curva si tu nu vezi serios chiar cred ca esti putin redus-mintal sa intelegi chestia asta femei sunt 7 la un barbat un prieten asa a facut a luat o curva toata lume ai spune frate e curva si ce a facut a trecut 10 ani de relatie si, au facut casa nunta etc si acum 5 luni a prins-o ca il insela ea avea 34 si il inseala cu unu de 22 de ani o femeie te ruineaza in viata asa ca alege bine #Din doamna faci curva Dar din curva nu mai faci doamna! si scuza-ma ca te.am jignit dar la unele persoana trebuie sa le dai cu parul in cap sa inteleaga

| darkcynical232 a răspuns:

Poate nu e o parere prea populara, dar nu cred in a doua sansa cu cei care te-au inselat. O relatie se bazeaza pe incredere si respect. Ea le-a aruncat pe fereastra.

| Sebastianjuan explică:

Fratilor, eu nu cred ca ea a facut sex cu persoana respectiva. Eu cred pur si simplu ca a fost doar o "criza" ca sa-i spun asa. ideea din capul meu cum ca poate nu a renuntat la el cum sustine ea ma framanta si ma omoara.

| Alynescu22 a răspuns (pentru Sebastianjuan):

E lasa frate mai dai o sansa ca poate ajungi sa te omori intr-o zi si nu exista sanse pentru asa ceva omuleee ba frate desteptativa nu mai fiti si voi femei tu vrei sa ai mai dai o sansa co o iubesti si apropo sti ce faci tu te minti singur omule in femei si in franaele de la masina sa nai incredere niciodata si oricum pe viitor iti garantez ca o sa pierzi mult rau tu cred ca nu intelegi ce inseamna sa te insele o femeia asta e ce mai mare rusine a barbatului si tu ai mai dai inca o sansa omulee sti cum e vorba aia DECAT SA TE INSELE NEVASTA MAI BINE SA>TI IA FOC CASA

| Sebastianjuan explică:

Salutari din nou, am revenit la intrebarea aceasta ca sa va zic, ca dupa 1 an si 1 luna de relatia, fata respectiva s-a indragostit de altcineva si m-a lasat pentru persoana respectiva. Pierdere de timp. Nu faceti greseala mea, sa iertati o curva happy