| Andreeaa20 a întrebat:

Sunt intr-o relație cu un bărbat, el este divorțat dar are o fiică de 12 ani, chiar dacă nu stă la el sunt cam geloasă ca ține mai mult la ea.
Dacă ne căsătorim si o să aibă și cu mine un copil credeți că o să țină la mine? Un copil va schimba ceva?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

„ține cam mult la ea" e fisa în pnm, ce-ai vrea?!

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Copila aia va schimba totul stimata doamna/domnisoara. ea va fi mereu pe locul 1 iar tu locul 2. mai bine traieste viata la maxima cu barbati fara obligatii

| Violleta2022 a răspuns:

Eu spun sa mai cresti, ca numai un copil poate gandii asa!
Evident ca copilul lui va prima in viata lui, copii fiind mult mai apopiati decat sotia sau sotul.

| Fatamuntilor a răspuns:

Una e dragostea pentru copil. asta e dragostea pentru tine.
E DIFERIT!
Un tata isi va iubi copilul indiferent de situatie.
Eu iti spun un lucru.Cauta sa ai relatie buna cu fiica iubitului tau, va fi un lucru bun pentu tine.

| Teodoraa450 a răspuns:

Mai intai trebuie sa ai copii sa vezi ca inseamna totul.