| Chris5332 a întrebat:

Sunt intr-o relatie de vreo 3 saptamani si chiar vreau sa mearga dar pana acum ne-am intalnit si cu inca cativa prieteni. Cand am inceput sa ne intalnim doar noi nu prea aveam ce sa vb. Era tacerea aia naspa ca nici unul nu stie ce sa zica. Si chiar vreau sa mearga, ce as putea face?

3 răspunsuri:
| Jannah a răspuns:

Evita sa ai o relatie cu o persoana care efectiv nu ai ce discuta ( ma rog, nu stiti voi sa purtati un dialog ), cautati subiecte comune, ar conta enorm

| Relu1998 a răspuns:

Păi încearcă să o întrebi despre viața ei fă niște glume fă-o să râdă și când faci chestiile astea uită-te în ochii ei. Implicate în viața ei. Nu știu dacă o să îți fie de folos tot ce ți-am zis dar am incercat sa te ajut

| Chris5332 explică (pentru Relu1998):

Ms, sunt fata dar oarecum se poate aplica si invers cred.