| UnAltAnonimCelebru a întrebat:

Sunt intr-o situație foarte nașpa și probabil ca o sa ziceți ca prietenii mei ca am probleme. Am avut o relație cu o fata, după 4 luni m-a părăsit și am aflat ca m-a înșelat. După atâta timp (aproape 4 luni) eu încă o iubesc și am încercat sa vorbesc cu ea și sa ne impacam, dar zice ca nu mai vrea nimic cu mine și nu îmi da nici un motiv, ba mai mult, îmi zice ca relația cu mine a fost cea mai frumoasă. Ce sfaturi îmi dați?

6 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Ai fi mai fericit dacă peviitor ai alege sa resoeci planul Creatorului și alege sa îți ceri iertare pentru păcatul curviei(sex fără căsătorie) și pe viitor ai facei sex numai după căsătorie. Sexul e si legătură spirituala, dacă nu ați fi făcut sex nu era asa dureros pentru tine.

| mihai69 a răspuns:

Să cauți alta.

| Emilian65 a răspuns:

Nu mai insista sa ai o relatie cu fata care îți spune ca nu te mai vrea ca prieten.

| spuncevreau a răspuns:

Las-o. Așa sunt femeile, le place să fie ambigue

| unu1doi2noua9sase6 a răspuns:

9.8 milioane de femei calca pamantul acestor meleaguri si tu te *** pentru o fata.

| Gr4ande440q a răspuns:

Hai să ți prezint eu o situație nașpa : ajuns în vacanță am plecat din club și am fost atacat acum un an și ceva nu pot să îmi folosesc dreapta cu maceta in Londra și ca să revin la subiect după patru ani fosta M a înșelat cu iubitul verișoarei deci eu cred că nu ai așa probleme mari. Eu zic să ți vezi de treabă și să nu mai fii trist ești cu prietenii cunoaște alte fete etc nu prea contează oricum