| CattanyMihai778 a întrebat:

Sunt la a doua prietena care ma intreaba si vrea sa i-o bag in fund, prima am refuzat-o si pe a doua, mi-a spus ca n-a mai facut dar ar vrea sa experimenteze, treaba este ca i-am spus ca nu vreau (ca nu-mi place, e scarbos), SE POATE SUPARA PE MINE? EU NU VREAU SA O PIERD IMI PLACE DE EA

12 răspunsuri:
| romeo78 a răspuns:

Știi care e problema bărbaților, că dacă o fată nu vrea să le-o sugă, se supără imediat! Normal că fata se va supăra și pleca! Va pleca și căuta până când cineva îi satisface fanteziile sexuale!
Succes!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Eu zic să o pierzi. Să se supere. Fundul este pentru fecale.

| Donsavas a răspuns:

Spune i sa facă o clisma înainte
Te poți proteja

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Spune-i sa isi puna pofta in cui iar atunci cand esti in pat cu ea sa faci cum vrei tu nu cum spune ea iar daca nu ii convine normalitatea atunci adio, fete mai sunt.

Sexul anal are niste urmari:
1. O sa mergi stramb.
2. O data ce ti-ai penetrat si largit gaura din fu+nd nu o sa mai poti sa te ti pe tine cand iti vine proba de scaun si prin urmare o sa faci pe tine mereu.
3. O sa ai dureri cumplite atunci cand vrei sa stai jos.
4. Numai poponarii si actritele p+orno se ard in bu+ci.
5. Te distruge pe viata.

Viata e de rahat.

| ancaval a răspuns:

Chiar e scârbos! Nu ești tu de vină.

| CattanyMihai778 explică (pentru ancaval):

Dar ce crezi se va supara pe mine ca nu au vrut sa-i fac fantezia sexuala?

| romeo78 a răspuns (pentru ancaval):

Ce misogin ești! Vai, scârbos! Dar, când sunt băieți care le obligă pe partenere să le sugă cucul, atunci nu mai este scârbos?

| ancaval a răspuns (pentru romeo78):

"misogin", zici? Atunci și tu ești pe altă planetă. Nici măcar nu știi cu cine vorbești, sunt fată, puteai să citești numele, înainte să vorbești.
Greu, totuși.

| romeo78 a răspuns (pentru ancaval):

Ancaval e nume de fată! Vai, ce te-ai simțit ofensată! Tot numele nu sugerează că ești fată! Pune un nume de fată, cum am eu de băiat, nu o anagramă, din care nu ai ce înțelege!
Însuși răspunsul dat la întrebarea pusă, a fost unul de băiat.
Succes în viață și în viața sexuală!

| ancaval a răspuns (pentru romeo78):

Nu-mi ura succes! Nu-mi ura nimic! Lasă-mă! Sau ignoră-mă!

| Niceguy2019 a răspuns:

Uite eu caut o tipa asa, sa vrea de toate, mi-o poti recomanda? Poate îi place si 69?winking

| ZEwLupu a răspuns:

Bag-o fara frica.