| anonim_4396 a întrebat:

Sunt la nivelul 8 la jocul ladypopular si nu pot sa trec de jocul master mind.ma poate ajuta cineva?

6 răspunsuri:
| Florrika a răspuns:

Deci.e foarte simplu:Xpui pe rand bilutele de aceiasi culoare adica 6 bile albastre apoi galbene apoi verzi si tot asa...si daca ai ghicit una mau mai multe iti va aparea un punct negru in functie de cate sunt corecte... funda:X?

| onitza17 a răspuns (pentru Florrika):

Mi-a dat si 2 puncte dar tot nu trec, am facut in toate felurile. thu cum ai trecut?

| Florrika a răspuns (pentru onitza17):

Poti sami lasi contul tau si parola si te trec eu...si pr urma iti poti schimba parola...ai incredere in mine

| onitza17 a răspuns (pentru Florrika):

Uite contul meu onitza_17 parola iubire

| AlExAnDrA122 a răspuns:

Te pot ajuta eu ...

| onitza17 a răspuns (pentru AlExAnDrA122):

Pai ajuta-ma! spune-mi cum da rezolv.promit ca iti dau funda!