| anonim_4396 a întrebat:

Sunt multi care viseaza la un menage a trois cu femei dar nu sunt de acord atunci cand o femeie vrea cu doi barbati.
Ce are? acum serios vorbind, e cam penibil ca moralitatea sa fie adusa in discutii cand vine vorba de three/foursome sau orgie.

Răspuns Câştigător
| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Daca nu e si un cal/caine printre ei, tot degeaba.

21 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

E orgoliul masculin in joc,cum adica,un barbat nu reuseste sa satisfaca o femeie, de ce doi?
Si, de aici, neintelegerea si neacceptarea.
Asta nu inseamna ca femeile au mai putin orgoliu, doar ca ele nu-si fac atatea procese de constiinta daca isi pot satisface partenerul sau nu.Pentru barbati este un amanunt vital.

| xCrazyGirl a răspuns:

Despre asta am vorbit azi la scoala, fetele vin judecate si chemate curve daca merg cu 2-3 baieti dar baietii nu, ca ei sunt sfinti si daca un baiat merge cu 2-3 fete devine popular. boh mi se pare gresita treaba.

| SorinTudor a răspuns (pentru xCrazyGirl):

Deci ce zici tu se poate referi la doua situatii: O situatie ar fi aceia ca un baiat sa umble cu 2-3 fete in acelasi timp si ala e PROST.Al doilea inteles ar fi ca un baiat sa se desparta de o fata azi si dupa 2-3 zile sa umble cu alta si ala e genul "Popular" desi nici una din cele doua situatii nu mi se pare corecta

| PreaDulcePreaFin a răspuns (pentru xCrazyGirl):

Ca baiat daca vrei sa **** ceva, trebuie sa depui ceva efort, trebuie sa ii dai cu vrajeala, sa fii dragut cu ea, sa ai si putina rabdare, si final sa inscrii, ori ca fata nu trebuie sa faci nimic altceva decat sa deschizi larg picioarele, si, daca o faci prea des lumea te judeca

| xCrazyGirl a răspuns (pentru SorinTudor):

Mda. ai dreptate

| xCrazyGirl a răspuns (pentru PreaDulcePreaFin):

Ai dreptate si tu dar nu toate sunt la fel

| SorinTudor a răspuns (pentru PreaDulcePreaFin):

Sunt fete si fete man astea de care zici sunt genu ala de fete mai proaste laughing

| SorinTudor a răspuns (pentru xCrazyGirl):

Marea majoritate sunt asa mai ales fetele astea de 15-16 ani care viseaza la masini straine si cai verzi pe pereti. Mai sunt si mai mari de 18-19 ani care vor baieti cu bani si cu "patratele" da ele arata ca un experiment esuat laughing

| xCrazyGirl a răspuns (pentru SorinTudor):

laughing) daa dar eu nu fac parte din categoria aia de fetebatting eyelashes

| anonim_4396 explică (pentru xCrazyGirl):

De ce nu mai bine va luati o camera sa-mi respire si mie casuta cu notificari oleaca.

| SorinTudor a răspuns (pentru xCrazyGirl):

Nu zice nimeni de tine laughing dar crede-ma ca am vazut cazuri din astea si chiar m-am pus in gura cu una care are vreo 25 de ani si arata ca dracu si se uita dupa din astia cu bani si patratele si i-am zis verde in fata ca nu imi era rusine de ea ca-i mai mare sau chestii "auzi pisy tu arati ca un experiment esuat si te uiti dupa baieti cu bani si patrele da aia te ***** si te lasa cu burta la gura si te duci la mamica ta sa-ti dea bani de avort ca nu ai ce creste copilu" si peste toate mai sta si intr-o casa la tara si a venit in Bucuresti la facultate si avea mari aere de Bucuresti.

| xCrazyGirl a răspuns (pentru SorinTudor):

Cateva fete sunt asa adica laughing majoritatea

| xCrazyGirl a răspuns (pentru anonim_4396):

Scuzeeee laughing :*

| anonim_4396 explică (pentru xCrazyGirl):

Nu-i nimic, ramane a voastra, intrebarea

| SorinTudor a răspuns (pentru anonim_4396):

Scuza-ne pe mine si pe xCrazyGirl da noi suntem mai vorbareti asa laughing
Deci sa iti zic parerea mea in privinta cu aste de vor cu 2 laughing
Faza ca sunt femei si femei dupa cum am precizat mai sus, sunt acele femei "experte" care dupa un timp vor ceva mai mult si na ca femeie sa te **** numa cu unu ti se acreste la un moment dat daca esti nimfomana nesatula si il cheama si pe vecinu sa il ajute pe barbatasu.

| PreaDulcePreaFin a răspuns (pentru xCrazyGirl):

Daca vezi o fata, de varsta ta sa zicem, colega, se culca azi cu un tip, maine cu altul, si apoi se culca cu tipul de care esti indragostita tu, care va fi reactia ta?

| xCrazyGirl a răspuns (pentru PreaDulcePreaFin):

Sincer as bate-o laughing)) dar rau. shii asa bine poate fii curvahee hee

| PreaDulcePreaFin a răspuns (pentru xCrazyGirl):

Am observat ca femeile folosesc mai des apelativu, curva, cred ca problema e de la voihee hee

| xCrazyGirl a răspuns (pentru PreaDulcePreaFin):

Tacia acolo laughing) voi baietii nu sunteti mai buni big grinlaughing

| PreaDulcePreaFin a răspuns (pentru xCrazyGirl):

Pe mine daca m-ar insela, eu las invita la o bere pe cel cu care m-a inselat, si i-as spune, bine frate pastreaz-o tu. desi nu cred ca o sa ma insele vreodata vreo fata, nu cred ca o sa gaseasca ceva mai bun ca mine tongue

| xCrazyGirl a răspuns (pentru PreaDulcePreaFin):

Acuma nu te crede ''lumea'' intotdeauna exista ceva mai bun