| anonim_4396 a întrebat:

Sunt nivelul 21 pe Lady Popular.

La scopuri spune: `Ai nevoie de o coafură care să meargă cu costumul. Cu aceste bucle arăţi ca o prinţesă.`

Nu spune si nici nu arata care coafura.

Ma puteti ajuta?

3 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Nu, nu te putem ajuta la categoria Dragoste şi Sex. Încearcă la Jocuri PC/Online.

| Bocanila a răspuns:

Sa o sugi pana nu mai poti ca e categoria dragoste si sex nu jocuri pc/online

| Anamaria19992012 a răspuns:

Da este foarte simplu... uite linkul cu poza respectiva :http://forum.ladypopular.ro/viewtopic.php?f=50&t=5334 sper sa iti foloseasca... Vreau funda :D!