| danamarin a întrebat:

Sunt normale scurgerile vaginale dupa sex neprotejat dar fara ejaculare in interior?

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu sunt normale. Semnifica, probabil, o boala cu transmitere sexuala

greece12
| greece12 a răspuns:

Scurgerile vaginale sunt normale cat timp nu isi schimba aspectul,culoarea sau mirosul.
Dupa cum intrebi tu,se pare ca te-ai molipsit cu o boala cu transmitere sexuala.
Te sfatuiesc sa nu mai stai si sa te prezinti de urgenta la medic, nu te juca cu sanatatea ta, deja ai facut o imprudenta enorma nefolosind prezervativul!

| AdRiAn_9543 a răspuns:

E scump un durex waiting...