| Aaaaaaaaaaaallllllllllllleeeeeeeeeee a întrebat:

Sunt noua pe aici si as vrea un sfat...Sunt clasa a 9a si sunt foarte foarte timida adica cand un baiat se aseaza langa mine sau ma intreaba ce fac ma inrosesc toata....va rog seriozitate ce sa faaac?

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Esti o copila care curand vei intra in randul fetelor ce se indragostesc. Vei cunoaste cele mai frumoase clipe si cele mai mari dezamagiri. Curaj si multa bafta.

| Psychic a răspuns:

Dupa ce o sa ai o relatie, nu o sa se mai intample chiar asa sau deloc. Si chiar daca se intampla, nu cade cerul.Totul e sa accepti ca esti timid/a si iti va fi mai usor.Asta esti si trebuie sa fii mandru/a de ceea ce esti.

| Gekiro a răspuns:

Pai.As zice, incearca sa fii calma cand esti emotionata.Mda.Se mai intampla.

| Virrus a răspuns:

Ar trebui sa fi putin mai intepata deoarece cu rusinea sau timiditatea nu rezolvi nimic.

| Virrus a răspuns (pentru Aaaaaaaaaaaallllllllllllleeeeeeeeeee):

Dacati place de cineva nu trebuie sa intorci capul mergi inainte asta te va ajuta sa nu mai fi chiar asa timida si te ajuta si la o relatie daca nu merge te duci la persoana acea de care iti place si vorbesti cu ea nu pica cerul daca vorbesti cu el